lekarz Joanna Przybylska

Pediatra

Super pediatra. Pani doktor jest kompetentna, rzeczowa z dobrym podejściem do dzieci. Moim zdaniem posiada wszystkie cechy dobrego lekarza. Polecam!!!!!

Wszystko u pani doktor na 5. Idąc na wizytę wiem,że moje dziecko jest w dobrych rękach. Polecam!!!!!

Najlepszy pediatra jakiego spotkałam,a mam dwójkę dzieci więc z paroma już miałam do czynienia :) Pani doktor widać,że z powołania, ma świetne podejście do maluchów, jest kompetentna i zawsze szuka najlepszego rozwiązania, wcześniej mojej córce za każdym razem przypisywano antybiotyk, a od kiedy leczy ją dr Przybylska zapomniałam co to jest antybiotyk :) Miła i sympatyczna, moje dzieci ją uwielbiają, a ja szczerze polecam wizytę u niej :)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Wrocław"?

dr

Neurolog dziecięcy
Gabinet Lekarski - Przychodnia CathMed
ul. Przyjaźni 66/6
Wrocław
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin