Pani Joanna to nie tylko wspaniała położna, ale też ciepły i życzliwy człowiek. Doskonale poprowadziła mój poród sn, udzielając mi ogromnego wsparcia. Gdyby nie Pani Joanna, nie wiem, czy dałabym radę.

Cudowna kobieta, pracuje z powołania i bardzo pomaga przy porodzie. Przeprowadziła mnie przez cały poród i potrafiła wesprzeć nawet w krytycznej sytuacji. Pracy nie ma łatwej a wykonuje ją z prawdziwą pasją i zaangażowaniem.

Pani Joasia to Anioł stępający po Ziemi. Dzięki niej na świat przyszło moich 2 synków. Rodziłam ponad 3 lata temu z Joasią w Bielańskim i czułam, że jestem w troskliwych rękach. Cały czas była przy mnie, dbała o moje samopoczucie w trakcie i po porodzie, następnego dnia przyszła sprawdzić jak się czuję. Jej osoba podczas porodu 'niewidzialna' w dobrym słowa znaczeniu, czułam, że działam wg. instrukcji Joasi, były one bardzo pomocne, nie natrętne i zharmonizowane ze mną i moim zmiennym nastrojem. Drugi poród przebiegał bardzo szybko, Pani Joasia oderwana od ...

Drugi poród przebiegał bardzo szybko, Pani Joasia oderwana od Wielkanocnego stołu dawała mi wskazówki przez telefon. Jej wiedza i doświadczenie wyprzedziły kompetencje lekarzy na dyżurze na patologii w Bielańskim. Joasia wiedziała 'przez telefon', że rodzę choć na KTG i z badania ginekologicznego nie zapowiadał się poród.
Wspaniała osoba, wspaniała położna. Godna zaufania.
Trzecie dzieciątko już zapowiedziałam Joasi, że rodzę pod jej opieką :-)

Ta kobieta to anioł!!!! Polecam ją każdej dziewczynie, która będzie rodzić w bielańskim. Dzięki niej urodziłam dziecko, które ważyło prawie 4200 bez znieczulenia i bez nacinania, a zaraz po porodzie mogłam normalnie funkcjonować, siedzieć, chodzić, zajmowac się moim maleństwem. Pani Joasia jest bardzo ciepłą i serdeczną osobą. Dokładnie słucha rodzącej i stara się spełniać jej oczekiwania. Podczas porodu nie opuszczała mnie nawet na chwilę. Cały czas kontroluje stan dziecka, postępujące rozwarcie i natężenie skrczów. Zależy jej żeby pacjetnce było wygodnie i żeby mogła się czuć swobodnie, ale przy tym wszytskim mocno angażuje ją "pracy" - rodzenia dziecka. POLECAM!! POLECAM!!! POLECAM!!!
Po porodzie odwiedzała mnie na oddziale, a później (po powrocie do domu)dzowniła i pytała się o mnie i o dziecko.
Wiem,że kolejne dziecko też będę z nią rodzić. Nie wyobrażam sobie porodu bez Pani Joanny - ona jest po prostu cudowna!!!

Super kompetentna i opanowana położna a przy tym bardzo ciepła osoba. Polecam wszystkim przyszłym mamom poród z panią Joasią.

Joasia to wspaniała położna -polecam! Jest połozną z dużym doswiadczeniem i ogromna wiedzą.Można na Niej polegać.

Joasia to wspaniała położna -polecam!
Jest połozną z dużym doswiadczeniem i ogromna wiedzą.Można na Niej polegać.

Znakomita położna. Gwarantuje wspaniałą opiekę. Jest pełna serca. Przeprowadza przyszłych rodziców przez poród w sposób w pełni profesjonalny, bezpieczny i pewny. Jej spokój jest cudowny. A poza tym myśli o wszystkim i dla mnie przyniosła po porodzie puszkę zimnego napoju, żeby po owinięciu ją w podkład dało się ulżyć zmęczonemu kroczu. POLECAM

POLECAM

Z Panią Joasią rodziłam w ubiegłym roku. Cudowna położna, cudowna kobieta. Gorąco polecam.

kompetencje i fachowość najwyższej klasy, polecam

kompetencje i fachowość najwyższej klasy, polecam

Polecam Panią Joasie. Fantastyczna położna, która szanuje Twoje zdanie.

Polecam Panią Joasie. Fantastyczna położna, która szanuje Twoje zdanie.

Wciąż poszukujesz "Położna Warszawa"?

Gabinet lekarski
Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska