Joanna Radomska

Położna

Pani Joanna jest położną z ogromnym doświadczeniem, wiedzą oraz empatią. Jej profesjonalne podejście zapewniło mi komfort psychiczny i pozwoliło uniknąć niepotrzebnego stresu, pomimo tego że była to moja pierwsza ciąża. W dniu porodu od samego rana pani Joanna była ze mną w kontakcie dzięki czemu większość czasu mogłam spędzić w zaciszu domowym i we właściwym momencie wyruszyć do szpitala. Będąc już na sali porodowej spokój i zdecydowanie położnej dodawały mi siły nawet w najbardziej wymagających momentach. Pani Joanna umożliwiła mi poród do wody, pamiętając że bardzo mi na tym zależało, ...

Będąc już na sali porodowej spokój i zdecydowanie położnej dodawały mi siły nawet w najbardziej wymagających momentach. Pani Joanna umożliwiła mi poród do wody, pamiętając że bardzo mi na tym zależało, co bardzo doceniam ponieważ odbieranie porodu w standardowej wannie i przy przygaszonym świetle wymaga od położnej sporej gimnastyki.

Sprawnie poprowadzony poród, perfekcyjna ochrona krocza oraz poczucie bezpieczeństwa nawet w tak zaskakującym momencie jak rozerwanie się pępowina sprawiły, że cały poród wspominam jako wspaniałe wydarzenie.

Panią Joannę Radomską poleciła mi moja przyjaciółka. Po tej informacji postanowiłam poczytać jeszcze opinie w internecie. Same pozytywne komentarze pomogły mi podjąć decyzję – postanowiłam zadzwonić do Pani Asi i mieć nadzieję, że termin będzie jeszcze wolny. Miałam szczęście! Umówiłyśmy się na telefon po 20 tygodniu ciąży i „wstępną” rozmowę z podpisaniem umowy. Sama rozmowa telefoniczna była bardzo serdeczna, Pani Asia rozwiała moje obawy dotyczące porodu, uspokoiła. Powoli poród przestawał być kojarzony wyłącznie z bólem. Ponieważ na swojej drodze do porodu spotkałam jeszcze parę dziewczyn, które chwaliły i polecały Panią ...

Ponieważ na swojej drodze do porodu spotkałam jeszcze parę dziewczyn, które chwaliły i polecały Panią Asię byłam coraz bardziej spokojna o swój los na porodówce.
W sądny dzień trafiłam na porodówkę gdy odeszły mi wody, ale po akcji skurczowej nie było śladu… To dzięki Pani Asi udało mi się uniknąć podania oksytocyny – pokazała mi możliwe sposoby na wywołanie skurczy i zadziałało! Byłam ogromnie wdzięczna! Gdy okazało się, że nie mogę dostać znieczulenia pomogła mi pokazując niefarmakologiczne metody łagodzenia bólu. Ostatecznie skończyłam z aparatem TENS, aktywnie „przechodząc” skurcze.
Sam finał akcji porodowej przebiegł bardzo sprawnie. Moje krocze uchroniono od rozerwania i rozcięcia, za co jestem również bardzo wdzięczna Pani Asi – dzięki temu mogłam szybciej dojść do siebie po porodzenie, co jest ważne, aby aktywnie zajmować się noworodkiem.
Dwa dni po porodzie Pani Asia odwiedziła Nas na sali poporodowej pytając o nasze zdrowie i oferując swoją pomoc. Za każdym razem, gdy miałam jakiś problem, oddzwaniała do Nas i służyła dobrą radą.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną nam pomoc i dużo ciepła, które dałam Nam w przeciągu tego okresu. Z czystym sercem polecam ją, jako najlepszą położną, z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Jeśli zdecydujemy się na kolejne dziecko, to będziemy je rodzić wyłącznie z Panią Asią!

1 lipca urodziłam w asyście męża i Pani Joasi 3 synka. Dzięki Pani Joasi zachowam wspomnienia z tego porodu jako jedne z najpiękniejszych i najważniejszych w moim życiu. Pani Joasia to wspaniała, pełna empatii osoba, która dostosowuje się w pełni zarówno do oczekiwań rodziców co do tego, jak chcą by poród przebiegał, jak również do sytuacji. Dzięki niej czułam się w trakcie porodu bardzo bezpiecznie. Wszystkim kobietom życzę, by miały okazję rodzić z Panią Joasią!! Ja z przyjemnością bym to powtórzyła, choć już nas trochę dużo.... :)

Z Panią Asią urodziłam kilka dni temu w ramach dodatkowej opieki okołoporodowej w szpitalu św. Zofii. Ze spokojnym sumieniem mogę polecieć Panią Asię wszystkim którzy mają wątpliwości. Pani Asia jest osobą kompetentną, która ze spokojem podchodzi do sprawy. Bardzo dba o krocze -> w dzień po porodzie wróciłam do formy. Po porodzie miałam problemy z laktacją -> Pani Asia służyła swoją radą, bez problemu mogłam do niej zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, sama też kontaktowała się ze mną, żeby dopytać się o postępy kuracji :) GORĄCO POLECAM!!!!

GORĄCO POLECAM!!!!

Z Panią Joanną urodziłam piękną i zdrową córeczkę 5 grudnia 2014. Pani Joanna podchodzi do każdego pacjenta indywidulanie, mnie namówiła na Dom Narodzin (chociaż przyznam, że początkowo nie brałam go wogóle pod uwagę) i to był strzał w dziesiątke. Poród przebiegł w domowej atmosferze, spokojnie, bez znieczulenia i z całkowitą ochroną krocza, czyli wszystko tak jak chciałam. Podczas porodu pani Joanna była bardzo konkretna, serdeczna, wspierajaca a przede wszystkim bardzo profesjonalna, czułam, że jestem w dobrych rękach. Po porodzie otoczyła mnie wspaniałą opieką, a po powrocie do domu telefonowałam do pani Asi w sprawie mojego problemu laktacyjnego oraz bolącego brzuszka naszej córeczki, doradziła fantastycznie jak rozwiązać oba problemy. Dzięki pani Joannie poród wspominam jako wspaniałe przeżycie i przy następnym dziecku także zdecyduje się na indywidualną opiekę pani Joanny. Ogromne podziękowania dla Pani Asi za te piękne chwile! Gorąco polecam!

Wciąż poszukujesz "Położna Warszawa"?

Dominika Herlenius-Sawicka

Gabinet lekarski