Joanna Radomska

Położna

Pani Joanna jest położną z ogromnym doświadczeniem, wiedzą oraz empatią. Jej profesjonalne podejście zapewniło mi komfort psychiczny i pozwoliło uniknąć niepotrzebnego stresu, pomimo tego że była to moja pierwsza ciąża. W dniu porodu od samego rana pani Joanna była ze mną w kontakcie dzięki czemu większość czasu mogłam spędzić w zaciszu domowym i we właściwym momencie wyruszyć do szpitala. Będąc już na sali porodowej spokój i zdecydowanie położnej dodawały mi siły nawet w najbardziej wymagających momentach. Pani Joanna umożliwiła mi poród do wody, pamiętając że bardzo mi na tym zależało, ...

Będąc już na sali porodowej spokój i zdecydowanie położnej dodawały mi siły nawet w najbardziej wymagających momentach. Pani Joanna umożliwiła mi poród do wody, pamiętając że bardzo mi na tym zależało, co bardzo doceniam ponieważ odbieranie porodu w standardowej wannie i przy przygaszonym świetle wymaga od położnej sporej gimnastyki.

Sprawnie poprowadzony poród, perfekcyjna ochrona krocza oraz poczucie bezpieczeństwa nawet w tak zaskakującym momencie jak rozerwanie się pępowina sprawiły, że cały poród wspominam jako wspaniałe wydarzenie.

Panią Joannę Radomską poleciła mi moja przyjaciółka. Po tej informacji postanowiłam poczytać jeszcze opinie w internecie. Same pozytywne komentarze pomogły mi podjąć decyzję – postanowiłam zadzwonić do Pani Asi i mieć nadzieję, że termin będzie jeszcze wolny. Miałam szczęście! Umówiłyśmy się na telefon po 20 tygodniu ciąży i „wstępną” rozmowę z podpisaniem umowy. Sama rozmowa telefoniczna była bardzo serdeczna, Pani Asia rozwiała moje obawy dotyczące porodu, uspokoiła. Powoli poród przestawał być kojarzony wyłącznie z bólem. Ponieważ na swojej drodze do porodu spotkałam jeszcze parę dziewczyn, które chwaliły i polecały Panią ...

Ponieważ na swojej drodze do porodu spotkałam jeszcze parę dziewczyn, które chwaliły i polecały Panią Asię byłam coraz bardziej spokojna o swój los na porodówce.
W sądny dzień trafiłam na porodówkę gdy odeszły mi wody, ale po akcji skurczowej nie było śladu… To dzięki Pani Asi udało mi się uniknąć podania oksytocyny – pokazała mi możliwe sposoby na wywołanie skurczy i zadziałało! Byłam ogromnie wdzięczna! Gdy okazało się, że nie mogę dostać znieczulenia pomogła mi pokazując niefarmakologiczne metody łagodzenia bólu. Ostatecznie skończyłam z aparatem TENS, aktywnie „przechodząc” skurcze.
Sam finał akcji porodowej przebiegł bardzo sprawnie. Moje krocze uchroniono od rozerwania i rozcięcia, za co jestem również bardzo wdzięczna Pani Asi – dzięki temu mogłam szybciej dojść do siebie po porodzenie, co jest ważne, aby aktywnie zajmować się noworodkiem.
Dwa dni po porodzie Pani Asia odwiedziła Nas na sali poporodowej pytając o nasze zdrowie i oferując swoją pomoc. Za każdym razem, gdy miałam jakiś problem, oddzwaniała do Nas i służyła dobrą radą.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną nam pomoc i dużo ciepła, które dałam Nam w przeciągu tego okresu. Z czystym sercem polecam ją, jako najlepszą położną, z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Jeśli zdecydujemy się na kolejne dziecko, to będziemy je rodzić wyłącznie z Panią Asią!

1 lipca urodziłam w asyście męża i Pani Joasi 3 synka. Dzięki Pani Joasi zachowam wspomnienia z tego porodu jako jedne z najpiękniejszych i najważniejszych w moim życiu. Pani Joasia to wspaniała, pełna empatii osoba, która dostosowuje się w pełni zarówno do oczekiwań rodziców co do tego, jak chcą by poród przebiegał, jak również do sytuacji. Dzięki niej czułam się w trakcie porodu bardzo bezpiecznie. Wszystkim kobietom życzę, by miały okazję rodzić z Panią Joasią!! Ja z przyjemnością bym to powtórzyła, choć już nas trochę dużo.... :)

Z Panią Asią urodziłam kilka dni temu w ramach dodatkowej opieki okołoporodowej w szpitalu św. Zofii. Ze spokojnym sumieniem mogę polecieć Panią Asię wszystkim którzy mają wątpliwości. Pani Asia jest osobą kompetentną, która ze spokojem podchodzi do sprawy. Bardzo dba o krocze -> w dzień po porodzie wróciłam do formy. Po porodzie miałam problemy z laktacją -> Pani Asia służyła swoją radą, bez problemu mogłam do niej zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, sama też kontaktowała się ze mną, żeby dopytać się o postępy kuracji :) GORĄCO POLECAM!!!!

GORĄCO POLECAM!!!!

Z Panią Joanną urodziłam piękną i zdrową córeczkę 5 grudnia 2014. Pani Joanna podchodzi do każdego pacjenta indywidulanie, mnie namówiła na Dom Narodzin (chociaż przyznam, że początkowo nie brałam go wogóle pod uwagę) i to był strzał w dziesiątke. Poród przebiegł w domowej atmosferze, spokojnie, bez znieczulenia i z całkowitą ochroną krocza, czyli wszystko tak jak chciałam. Podczas porodu pani Joanna była bardzo konkretna, serdeczna, wspierajaca a przede wszystkim bardzo profesjonalna, czułam, że jestem w dobrych rękach. Po porodzie otoczyła mnie wspaniałą opieką, a po powrocie do domu telefonowałam do pani Asi w sprawie mojego problemu laktacyjnego oraz bolącego brzuszka naszej córeczki, doradziła fantastycznie jak rozwiązać oba problemy. Dzięki pani Joannie poród wspominam jako wspaniałe przeżycie i przy następnym dziecku także zdecyduje się na indywidualną opiekę pani Joanny. Ogromne podziękowania dla Pani Asi za te piękne chwile! Gorąco polecam!

Rodziłam z panią Joasią córeczkę 3 września w szpitalu św. Zofii. Z tego miejsca chciałabym jeszcze raz serdecznie pani podziękować, za tak wspaniałą opiekę podczas porodu. Bardzo zależało mi na porodzie siłami natury po pierwszym cc i dzięki pani to się udało! Do tego obyło się bez nacinania (p.s. lekarz, który potem przyszedł powiedział że on by od razu nacinał bo by się nie bawił) oraz bez znieczulenia. Nie był to łatwy poród ale pani Joasia doskonale wiedziała co robić. Mówiła mi co się dzieje, co i w jaki sposób mam robić, bardzo była pomocna i troskliwa. Nie wyobrażam sobie porodu bez niej! Chyba nie dałabym rady. Następny poród tylko z panią Joasią. To cudowna, ciepła i kompetentna osoba. Polecam każdej kobiecie, która chce najlepszej, profesjonalnej opieki.
Bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY :-)

Z Panią Joasią rodziłam 7.10.2013. Do dzisiejszego dnia jestem pod WIELKIM wrażeniem jeśli chodzi o zaangażowanie, profesjonalizm i opiekę jaka Nas darzyła Pani Joasia przed porodem, w trakcie jak również i po. Podczas drugiej ciąży, nie wyobrażam sobie innej położnej, jak pani Joanna Radomska. Bez żadnych, naprawdę żadnych zastrzeżeń bardzo chętnie, ciepło polecam współpracę z Panią Joanną. Pozdrawiam Edyta

Z Panią Joanną rodziłam we wrześniu 2012. Choć poród zakończył się cesarką, nie wyobrażam sobie przechodzić przez cały ten proces bez Pani Joasi u boku. Czułam się bezpieczna, zaopiekowana. Gorąco polecam!!!Podobnie jak szpital św. Zofii - warunki i opieka komfortowe.

Rodziłam z Panią Joasią w ramach indywidualnej opieki okołoporodowej w Św. Zofii (7 grudnia 2012). Bardzo polecam taką opcję - wszystkie formalności załatwia się wcześniej, a w dniu porodu po przyjeździe do szpitala na izbie przyjęć spędziłam zaledwie kilka minut - dłużej byłoby kiepsko bo miałam już bardzo mocne skurcze. Pani Joasia momentalnie zaklepała nam sale porodową i za półtorej godziny dzidziuś był już z nami :) a to był mój pierwszy poród. Opieka podczas porodu - rewelacyjna, bardzo duże wsparcie i sprawne prowadzenie akcji porodowej. Gdyby nie Pani Joasia i mój mąż nie wiem czy dałabym rade, ale dzięki takiej ekipie wszystko poszło szybko i sprawnie. Bez nacięcia, z małym pęknięciem - ale po 10 dniach od porodu wszystko się już zagoiło (szwy rozpuszczalne). Ponadto polecam sam szpital Św. Zofii - sympatyczny, pomocny personel, dzięki fajnym położnym w trakcie krótkiego 3-dniowego pobytu nauczyłam się przewijać, kąpać i prawidłowo karmić piersią maluszka :) Wiem, że kolejne dziecko za kilka lat również urodzę tam i mam nadzieję że także z Panią Joasią :) Bardzo POLECAM!!! :)

Rodziłam z Panią Joasią swoją córeczkę, pierwsza ciąża-poród jedna wielka niewiadoma. Dzięki tej Pani wspominam go jako coś niesamowitego, coś co pokazało mi jak wiele mogę znieśc. Poród drogami natury bez znieczulenia. Mogłam wybierac pozycje wygodne dla mnie(a nie dla personelu),widziałam jak zaangazowana była w ochronę krocza i jak zależało jej na moim komforcie. Nie mam traumy związanej z porodem-wręcz odwrotnie wspominam go ze łzami szczęścia i uśmiechem- szczególnie jak patrzę na mojego aniołka. Polecam Panią Joasię z czystym sercem,dzięki niej czułam się bezpiecznie, nie bałam się o siebie i swoje maleństwo. Jest bardzo ciepłą, taktowną i pomocną osobą. Pani Joasiu dziękuje jeszcze raz za opiekę:)