Joanna Radomska

Położna

Liczba opinii: 23
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:23
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Panią Joannę Radomską poleciła mi moja przyjaciółka. Po tej informacji postanowiłam poczytać jeszcze opinie w internecie. Same pozytywne komentarze pomogły mi podjąć decyzję – postanowiłam zadzwonić do Pani Asi i mieć nadzieję, że termin będzie jeszcze wolny. Miałam szczęście! Umówiłyśmy się na telefon po 20 tygodniu ciąży i „wstępną” rozmowę z podpisaniem umowy. Sama rozmowa telefoniczna była bardzo serdeczna, Pani Asia rozwiała moje obawy dotyczące porodu, uspokoiła. Powoli poród przestawał być kojarzony wyłącznie z bólem. Ponieważ na swojej drodze do porodu spotkałam jeszcze parę dziewczyn, które chwaliły i polecały Panią ...

Panią Joannę Radomską poleciła mi moja przyjaciółka. Po tej informacji postanowiłam poczytać jeszcze opinie w internecie. Same pozytywne komentarze pomogły mi podjąć decyzję – postanowiłam zadzwonić do Pani Asi i mieć nadzieję, że termin będzie jeszcze wolny. Miałam szczęście! Umówiłyśmy się na telefon po 20 tygodniu ciąży i „wstępną” rozmowę z podpisaniem umowy. Sama rozmowa telefoniczna była bardzo serdeczna, Pani Asia rozwiała moje obawy dotyczące porodu, uspokoiła. Powoli poród przestawał być kojarzony wyłącznie z bólem.
Ponieważ na swojej drodze do porodu spotkałam jeszcze parę dziewczyn, które chwaliły i polecały Panią Asię byłam coraz bardziej spokojna o swój los na porodówce.
W sądny dzień trafiłam na porodówkę gdy odeszły mi wody, ale po akcji skurczowej nie było śladu… To dzięki Pani Asi udało mi się uniknąć podania oksytocyny – pokazała mi możliwe sposoby na wywołanie skurczy i zadziałało! Byłam ogromnie wdzięczna! Gdy okazało się, że nie mogę dostać znieczulenia pomogła mi pokazując niefarmakologiczne metody łagodzenia bólu. Ostatecznie skończyłam z aparatem TENS, aktywnie „przechodząc” skurcze.
Sam finał akcji porodowej przebiegł bardzo sprawnie. Moje krocze uchroniono od rozerwania i rozcięcia, za co jestem również bardzo wdzięczna Pani Asi – dzięki temu mogłam szybciej dojść do siebie po porodzenie, co jest ważne, aby aktywnie zajmować się noworodkiem.
Dwa dni po porodzie Pani Asia odwiedziła Nas na sali poporodowej pytając o nasze zdrowie i oferując swoją pomoc. Za każdym razem, gdy miałam jakiś problem, oddzwaniała do Nas i służyła dobrą radą.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną nam pomoc i dużo ciepła, które dałam Nam w przeciągu tego okresu. Z czystym sercem polecam ją, jako najlepszą położną, z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Jeśli zdecydujemy się na kolejne dziecko, to będziemy je rodzić wyłącznie z Panią Asią!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pani Joanna jest położną z ogromnym doświadczeniem, wiedzą oraz empatią. Jej profesjonalne podejście zapewniło mi komfort psychiczny i pozwoliło uniknąć niepotrzebnego stresu, pomimo tego że była to moja pierwsza ciąża. W dniu porodu od samego rana pani Joanna była ze mną w kontakcie dzięki czemu większość czasu mogłam spędzić w zaciszu domowym i we właściwym momencie wyruszyć do szpitala. Będąc już na sali porodowej spokój i zdecydowanie położnej dodawały mi siły nawet w najbardziej wymagających momentach. Pani Joanna umożliwiła mi poród do wody, pamiętając że bardzo mi na tym zależało, ...

Pani Joanna jest położną z ogromnym doświadczeniem, wiedzą oraz empatią. Jej profesjonalne podejście zapewniło mi komfort psychiczny i pozwoliło uniknąć niepotrzebnego stresu, pomimo tego że była to moja pierwsza ciąża. W dniu porodu od samego rana pani Joanna była ze mną w kontakcie dzięki czemu większość czasu mogłam spędzić w zaciszu domowym i we właściwym momencie wyruszyć do szpitala.

Będąc już na sali porodowej spokój i zdecydowanie położnej dodawały mi siły nawet w najbardziej wymagających momentach. Pani Joanna umożliwiła mi poród do wody, pamiętając że bardzo mi na tym zależało, co bardzo doceniam ponieważ odbieranie porodu w standardowej wannie i przy przygaszonym świetle wymaga od położnej sporej gimnastyki.

Sprawnie poprowadzony poród, perfekcyjna ochrona krocza oraz poczucie bezpieczeństwa nawet w tak zaskakującym momencie jak rozerwanie się pępowina sprawiły, że cały poród wspominam jako wspaniałe wydarzenie.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Witam wszystkich czytających. 27.12.2011r urodziłam Zosię z pomocą Pani Joasi, jestem bardzo zadowolona, Pani Joasia bardzo mi pomagała, motywowała, gdybym miała rodzić bez niej, bym nie dała rady na sali ogólnej. W sali był ze mną mąż i mama, dopóki bóle były znośne siedzieliśmy sobie w przytulnej sali "Pomarańczowa" i czekaliśmy na poród, poleżałam trochę w wannie, mąż polewał mnie cały czas wodą, poskakałam na piłeczce, byłam podłączona pod KTG, ale nie przeszkadzało mi to przy skurczach. Ogólnie miałam rodzic w wodzie, ale kiedy skurcze końcowe stały się jak dla ...

Witam wszystkich czytających. 27.12.2011r urodziłam Zosię z pomocą Pani Joasi, jestem bardzo zadowolona, Pani Joasia bardzo mi pomagała, motywowała, gdybym miała rodzić bez niej, bym nie dała rady na sali ogólnej. W sali był ze mną mąż i mama, dopóki bóle były znośne siedzieliśmy sobie w przytulnej sali "Pomarańczowa" i czekaliśmy na poród, poleżałam trochę w wannie, mąż polewał mnie cały czas wodą, poskakałam na piłeczce, byłam podłączona pod KTG, ale nie przeszkadzało mi to przy skurczach. Ogólnie miałam rodzic w wodzie, ale kiedy skurcze końcowe stały się jak dla mnie nie do zniesienia, to poprosiłam o znieczulenie, jak ręką odjął, bardzo pomogło, nic nie czułam, ale już nie mogłam rodzić w wodzie. Sam poród bolący, ale co ważne było dla mnie, obeszło się bez nacinania krocza i samo też nie pękło, Pani Joasia idealnie o nie zadbała, poza tym ostatnie 2miesiące smarowałam krocze olejkiem z naturalnych migdałów, żeby skóra była bardziej elastyczna. Sam poród chyba nie trwał długo 30minut z czego 3/4 tego czasu rodziłam główkę (wąskie biodra, miednica) jak już główka wyszła, parę sekund i Zosia była już z nami :)W sumie o 7.30 rano zaczęły się skurcze, a o 15.10 urodziłam Zosię. Po 2godzinach zostałam przeniesiona na salę ogólną, tam już nie było tak przyjemnie. Pani Joasia odwiedziła mnie na drugi dzień, udzieliła bardzo cennych rad i wskazówek, po kilku dniach zadzwoniła zapytać jak sobie radzę, przesympatyczna kobieta i widać, że praca sprawia jej przyjemność a pieniądze, to dla niej sprawa drugorzędna, widać było, że opiekuję się mną i pomaga mi, bo jest do tego stworzona żeby pomagać i motywować przy porodzie. Dziękujemy Pani Joasi z całego serca :*

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Z Panią Joanną urodziłam piękną i zdrową córeczkę 5 grudnia 2014. Pani Joanna podchodzi do każdego pacjenta indywidulanie, mnie namówiła na Dom Narodzin (chociaż przyznam, że początkowo nie brałam go wogóle pod uwagę) i to był strzał w dziesiątke. Poród przebiegł w domowej atmosferze, spokojnie, bez znieczulenia i z całkowitą ochroną krocza, czyli wszystko tak jak chciałam. Podczas porodu pani Joanna była bardzo konkretna, serdeczna, wspierajaca a przede wszystkim bardzo profesjonalna, czułam, że jestem w dobrych rękach. Po porodzie otoczyła mnie wspaniałą opieką, a po powrocie do domu telefonowałam do ...

Z Panią Joanną urodziłam piękną i zdrową córeczkę 5 grudnia 2014. Pani Joanna podchodzi do każdego pacjenta indywidulanie, mnie namówiła na Dom Narodzin (chociaż przyznam, że początkowo nie brałam go wogóle pod uwagę) i to był strzał w dziesiątke. Poród przebiegł w domowej atmosferze, spokojnie, bez znieczulenia i z całkowitą ochroną krocza, czyli wszystko tak jak chciałam. Podczas porodu pani Joanna była bardzo konkretna, serdeczna, wspierajaca a przede wszystkim bardzo profesjonalna, czułam, że jestem w dobrych rękach. Po porodzie otoczyła mnie wspaniałą opieką, a po powrocie do domu telefonowałam do pani Asi w sprawie mojego problemu laktacyjnego oraz bolącego brzuszka naszej córeczki, doradziła fantastycznie jak rozwiązać oba problemy. Dzięki pani Joannie poród wspominam jako wspaniałe przeżycie i przy następnym dziecku także zdecyduje się na indywidualną opiekę pani Joanny. Ogromne podziękowania dla Pani Asi za te piękne chwile! Gorąco polecam!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Córeczkę rodziliśmy w św. Zofii 25.10.2011 roku. Pani Joanna umieściła nas w salce, wcześniej konsultowała skurcze przez telefon i w odpowiednim momencie zaprosiła nas do szpitala. Bardzo przejęła się planem porodu, który jej daliśmy :) Na sali byłam tylko z mężem, światło było przygaszone. Skakałam na piłce, potem siedziałam w wannie a mąż polewał mi plecy. Pani Joanna tylko wchodziła, zalecała jakieś działanie (chodzenie, zwisanie z drabinek itp), bardzo szanowała naszą intymność. Czułam się delikatnie prowadzona. W stosownym momencie wkroczyła i przywitaliśmy naszą córeczkę - 3400g. Bardzo się cieszę, że ...

Córeczkę rodziliśmy w św. Zofii 25.10.2011 roku. Pani Joanna umieściła nas w salce, wcześniej konsultowała skurcze przez telefon i w odpowiednim momencie zaprosiła nas do szpitala.
Bardzo przejęła się planem porodu, który jej daliśmy :)
Na sali byłam tylko z mężem, światło było przygaszone. Skakałam na piłce, potem siedziałam w wannie a mąż polewał mi plecy. Pani Joanna tylko wchodziła, zalecała jakieś działanie (chodzenie, zwisanie z drabinek itp), bardzo szanowała naszą intymność. Czułam się delikatnie prowadzona. W stosownym momencie wkroczyła i przywitaliśmy naszą córeczkę - 3400g.
Bardzo się cieszę, że pamiętała aby mnie motywować - mówiła, że bardzo ładnie rodzę a także zachęciła mnie do dotknięcia główki córeczki, kiedy się rodziła. Bardzo było to dla mnie poruszające doświadczenie (nadal jak dotykam włosków córeczki, przypomina mi się tamta chwila)
Mój mąż córkę złapał :) i teraz darzy ją wielkim tatusiowym afektem.
Na salce byliśmy 4,5h. Po porodzie mała została od razu przystawiona do mojej piersi, spędziliśmy ponad 2 godziny razem zanim pojechała z tatusiem na badania. Po porodzie także pani Joanna interesowała się nami i tym, jak się czujemy.
Następne dziecko też mamy nadzieję rodzić z panią Joanną - bardzo dziękujemy.
Poród odbył się SN, bez znieczulenia, oxytocyny i nacinania krocza. Nasze Szczęście jest naszym pierwszym dzieckiem.

A ja osobiście jestem wdzięczna za przekonanie mego męża aby pozwolił małej umyć włoski :D

Pozdrawiamy Daria i Karol M.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Rodziłam z panią Joasią córeczkę 3 września w szpitalu św. Zofii. Z tego miejsca chciałabym jeszcze raz serdecznie pani podziękować, za tak wspaniałą opiekę podczas porodu. Bardzo zależało mi na porodzie siłami natury po pierwszym cc i dzięki pani to się udało! Do tego obyło się bez nacinania (p.s. lekarz, który potem przyszedł powiedział że on by od razu nacinał bo by się nie bawił) oraz bez znieczulenia. Nie był to łatwy poród ale pani Joasia doskonale wiedziała co robić. Mówiła mi co się dzieje, co i w jaki sposób ...

Rodziłam z panią Joasią córeczkę 3 września w szpitalu św. Zofii. Z tego miejsca chciałabym jeszcze raz serdecznie pani podziękować, za tak wspaniałą opiekę podczas porodu. Bardzo zależało mi na porodzie siłami natury po pierwszym cc i dzięki pani to się udało! Do tego obyło się bez nacinania (p.s. lekarz, który potem przyszedł powiedział że on by od razu nacinał bo by się nie bawił) oraz bez znieczulenia. Nie był to łatwy poród ale pani Joasia doskonale wiedziała co robić. Mówiła mi co się dzieje, co i w jaki sposób mam robić, bardzo była pomocna i troskliwa. Nie wyobrażam sobie porodu bez niej! Chyba nie dałabym rady. Następny poród tylko z panią Joasią. To cudowna, ciepła i kompetentna osoba. Polecam każdej kobiecie, która chce najlepszej, profesjonalnej opieki.
Bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY :-)

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Z Panią Asią urodziłam kilka dni temu w ramach dodatkowej opieki okołoporodowej w szpitalu św. Zofii. Ze spokojnym sumieniem mogę polecieć Panią Asię wszystkim którzy mają wątpliwości. Pani Asia jest osobą kompetentną, która ze spokojem podchodzi do sprawy. Bardzo dba o krocze -> w dzień po porodzie wróciłam do formy. Po porodzie miałam problemy z laktacją -> Pani Asia służyła swoją radą, bez problemu mogłam do niej zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, sama też kontaktowała się ze mną, żeby dopytać się o postępy kuracji :) GORĄCO POLECAM!!!!

Z Panią Asią urodziłam kilka dni temu w ramach dodatkowej opieki okołoporodowej w szpitalu św. Zofii. Ze spokojnym sumieniem mogę polecieć Panią Asię wszystkim którzy mają wątpliwości. Pani Asia jest osobą kompetentną, która ze spokojem podchodzi do sprawy. Bardzo dba o krocze -> w dzień po porodzie wróciłam do formy.
Po porodzie miałam problemy z laktacją -> Pani Asia służyła swoją radą, bez problemu mogłam do niej zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, sama też kontaktowała się ze mną, żeby dopytać się o postępy kuracji :)
GORĄCO POLECAM!!!!

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

1 lipca urodziłam w asyście męża i Pani Joasi 3 synka. Dzięki Pani Joasi zachowam wspomnienia z tego porodu jako jedne z najpiękniejszych i najważniejszych w moim życiu. Pani Joasia to wspaniała, pełna empatii osoba, która dostosowuje się w pełni zarówno do oczekiwań rodziców co do tego, jak chcą by poród przebiegał, jak również do sytuacji. Dzięki niej czułam się w trakcie porodu bardzo bezpiecznie. Wszystkim kobietom życzę, by miały okazję rodzić z Panią Joasią!! Ja z przyjemnością bym to powtórzyła, choć już nas trochę dużo.... :)

1 lipca urodziłam w asyście męża i Pani Joasi 3 synka. Dzięki Pani Joasi zachowam wspomnienia z tego porodu jako jedne z najpiękniejszych i najważniejszych w moim życiu. Pani Joasia to wspaniała, pełna empatii osoba, która dostosowuje się w pełni zarówno do oczekiwań rodziców co do tego, jak chcą by poród przebiegał, jak również do sytuacji. Dzięki niej czułam się w trakcie porodu bardzo bezpiecznie. Wszystkim kobietom życzę, by miały okazję rodzić z Panią Joasią!! Ja z przyjemnością bym to powtórzyła, choć już nas trochę dużo.... :)

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Rodziłam z Panią Joasią w ramach indywidualnej opieki okołoporodowej w Św. Zofii (7 grudnia 2012). Bardzo polecam taką opcję - wszystkie formalności załatwia się wcześniej, a w dniu porodu po przyjeździe do szpitala na izbie przyjęć spędziłam zaledwie kilka minut - dłużej byłoby kiepsko bo miałam już bardzo mocne skurcze. Pani Joasia momentalnie zaklepała nam sale porodową i za półtorej godziny dzidziuś był już z nami :) a to był mój pierwszy poród. Opieka podczas porodu - rewelacyjna, bardzo duże wsparcie i sprawne prowadzenie akcji porodowej. Gdyby nie Pani Joasia ...

Rodziłam z Panią Joasią w ramach indywidualnej opieki okołoporodowej w Św. Zofii (7 grudnia 2012). Bardzo polecam taką opcję - wszystkie formalności załatwia się wcześniej, a w dniu porodu po przyjeździe do szpitala na izbie przyjęć spędziłam zaledwie kilka minut - dłużej byłoby kiepsko bo miałam już bardzo mocne skurcze. Pani Joasia momentalnie zaklepała nam sale porodową i za półtorej godziny dzidziuś był już z nami :) a to był mój pierwszy poród. Opieka podczas porodu - rewelacyjna, bardzo duże wsparcie i sprawne prowadzenie akcji porodowej. Gdyby nie Pani Joasia i mój mąż nie wiem czy dałabym rade, ale dzięki takiej ekipie wszystko poszło szybko i sprawnie. Bez nacięcia, z małym pęknięciem - ale po 10 dniach od porodu wszystko się już zagoiło (szwy rozpuszczalne). Ponadto polecam sam szpital Św. Zofii - sympatyczny, pomocny personel, dzięki fajnym położnym w trakcie krótkiego 3-dniowego pobytu nauczyłam się przewijać, kąpać i prawidłowo karmić piersią maluszka :) Wiem, że kolejne dziecko za kilka lat również urodzę tam i mam nadzieję że także z Panią Joasią :) Bardzo POLECAM!!! :)

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Zdecydowanie polecam! Pani Joasia przyjmowała mój poród w zastępstwie pani położnej, która nie mogła być przy mnie w związku z tym,że rodziła z inną dziewczyną i pokryły się nam godziny. Jednak pomogła mi umówić się z Panią Joasią i jestem jej za to niezwykle wdzięczna. Pani Joanna jest bardzo profesjonalną i rzetelną osobą, dodatkowo w naturalny sposób wprowadza spokój i intymność w tak emocjonującym i mimo wszystko stresującym momencie jakim jest poród. Cały czas pilnowała przebiegu narodzin i poprowadziła mnie prawie "za rękę" przez cały poród. w chwilach słabości motywowała ...

Zdecydowanie polecam! Pani Joasia przyjmowała mój poród w zastępstwie pani położnej, która nie mogła być przy mnie w związku z tym,że rodziła z inną dziewczyną i pokryły się nam godziny. Jednak pomogła mi umówić się z Panią Joasią i jestem jej za to niezwykle wdzięczna. Pani Joanna jest bardzo profesjonalną i rzetelną osobą, dodatkowo w naturalny sposób wprowadza spokój i intymność w tak emocjonującym i mimo wszystko stresującym momencie jakim jest poród. Cały czas pilnowała przebiegu narodzin i poprowadziła mnie prawie "za rękę" przez cały poród. w chwilach słabości motywowała i nie pozwoliła,żebym się poddała. zadbała o to,żeby nie trzeba było nacinać krocza, do końca kontrolowała cały poród. po porodzie za to pozwoliła mi poczuć się mistrzynią świata, mówiąc,że świetnie sobie poradziłam i mogę być z siebie dumna a to wbrew pozorom przydaje się po takim dużym wysiłku. ogólnie polecam w 100% Panią Joasię, nie spotkałam się z tak dobrym specjalistą jeśli chodzi o personel medyczny.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat