lekarz Joanna Rezner

2,5
2,7
1,8
1,7

Pani niestety bardzo chaotyczna. Nie słucha pacjenta. Zaleca leki, badania, ale zapomina wypisać skierowań i recept. Szkoda czasu i nerwów.

Lekarz bardzo agresywny. Nie daje dojść do słowa. Krzykliwy. Brak jakiekolwiek kultury. Nie polecam.

Pani doktor nie słucha pacjenta, nie pozwala nic powiedzieć, z góry zakłada własne wnioski i wpiera coś czego się nie powiedziało w dodatku wyśmiewa pacjenta na wizycie, nie tego się oczekuje od lekarza. Lekarz traktuje pacjenta jak intruza.

W mojej opinii wiedza Pani Doktor zatrzymała się zaraz po studiach, czyli 40 lat temu. Szkoda czasu i zdrowia na rozmowy z tego rodzaju lekarzem.

Moja pierwsza wizyta u tej lekarki. Zapoznała się z badaniami, zbadała, a potem podważyła zalecenia wszystkich wcześniejszych lekarzy. Mam wrażenie, że nie słuchała, tylko odhaczała punkty z listy. Ponieważ niewiele tłumaczyła, to prócz kolejnych badań nie wiem, co z tego wynika.

Bardzo dobry lekarz, Pani doktor jest rzeczowa, jasno i przystępnie objaśniła mi przyczyny mojej choroby, rozpisała jak brać leki, przestrzegła czego w diecie unikać. Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze, Pani doktor bez pośpiechu przepytała mnie z moich dolegliwości. Szczerze polecam, bo o tak dobrego lekarza w dzisiejszych czasach jest trudno, a jeszcze trudniej o dobrego pacjenta....