mgr Joanna Rudowskamgr Joanna Rudowska - zdjęcie profilowe

mgr Joanna Rudowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Nazywam się Joanna Rudowska. Jestem absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku psychologia ze specjalnością psychologia kliniczna i zdrowia. Dodatkowo ukończyłam Kurs Pomocy Seksuologicznej na tym samym uniwersytecie, Pedagogikę Penicencjarną z Probacją na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Trening umiejętności interpersonalnych oraz socjoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, gdzie również superwizuję swoją pracę. Ukończyłam także psychoterapię młodzieży i dorosłych.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie, Poradni Zdrowia Psychicznego podczas pracy z osobami dorosłymi, Klubie Maluszka „Tęcza”, gdzie pracowałam z dziećmi nad wzmacnianiem ich prawidłowego rozwoju oraz Środowiskowym Domu Pomocy zarówno z grupami jak i klientami indywidualnymi.

Pomogę jeżeli znajdujesz się w trudnej sytuacji kryzysu, kiedy nie potrafisz określić gdzie właściwie znajduje się Twoje miejsce w społeczeństwie, gdy zmagasz się z traumatycznymi wspomnieniami lub utratą bliskiej Ci osoby. Wspólnymi siłami postaramy się znaleźć rozwiązanie dla ogarniającego Cię, niczym nieuzasadnionego lęku, niepokoju czy też obniżonego nastroju lub ogólnego smutku.

Proponuję zarówno spotkania indywidualne, podczas których odbywa się jednoosobowa terapia lub grupowe, na których to zajmujemy się na przykład rozwojem umiejętności osobistych. Prowadzę także spotkania dla par.

Pracuję również z najmłodszymi klientami. Pomagam w kształtowaniu optymalnego rozwoju dziecka, poszerzaniu zasobów, wsparciu rozwoju emocjonalnego oraz łagodzeniu trudności rozwojowych.

Znajomość języków obcych:
- język angielski
- język niemiecki

Świetny specjalista! Pani Joanna jest bardzo kompetentna a zarazem bardzo uprzejma. Możn zwrócić się z każdym problemem. Dziękuje

Uprzejmy i bardzo kompetentny psychoterapeuta. Pacjenta traktuję z uwagą i jest dokładna i skrupulatna. Polecam, polecam, polecam:)