lekarz Joanna Ruta-Brona

DUŻY POZYTYW ! fachowość, wiedza, inteligencja, kompleksowość podejścia do klienta oraz poświęcony czas na wytłumaczeniu danej choroby jest na bardzo wysokim poziomie. Ogólnie wizyta u Pani Doktor przyniosła oczekiwany efekt za co bardzo dziękuję. Zdecydowanie polecam.

Wizyta u Pani doktor trwała całe 5 minut. Następny, następny następny i tak co 5 minut. Potem recepta na okulary do własnego salonu optycznego ze zniżką 10 %. A tam takie ceny w porównaniu do innych salonów optycznych, że masz wrażenia że kupujesz diamentowe szkła ze złotymi oprawkami. Po wszystkich rabatach w salonie te same oprawki nadal 30-40% droższe niż u konkurencji. Co się dziwić, codziennie pod salonem nowe Q7 lub Q8 lub C-klasa w cabrio.

Bardzo długie oczekiwanie w kolejce wielogodzinnej, w wąskim, ciasnym korytarzu, niekomfortowo, brak określonej godziny przyjęcia, brak poszanowania czasu pacjentów, jak za czasów PRL, okulistka ze sztucznym uśmiechem, wiadomości o wadzie wzroku ogólnikowe, cyt. "ze starości", recepta na okulary wypisana do jej prywatnego gabinetu optycznego, bo niby zniżka, a tam bardzo wysokie ceny za zrobienie okularów. Nie polecam. Strata czasu.

Wspaniałe i fachowe leczenie! Bardzo miła i życzliwa, nie umie odmówić Pacjentowi, trafność zdjagnojowania choroby w 100% poświęca swój wolny czas Pacjentowi,nie umie odmówić! Trudno doszukać się jakichkolwiek wad! Wielki szacunek dla Pani Doktor!!!

Okropnie niemila kobieta. Odburkiwala na moje pytania. nie poznala sie na problemie; powiedziala nie wie co to jest. co wiecej, od 20 lat nosz okulary, a Pani stwierdzila, ze wzrok jest idealny.

co wiecej, od 20 lat nosz okulary, a Pani stwierdzila, ze wzrok jest idealny.

Bardzo dobra specjalistka polecam ja wszystkim!

Bardzo dobra specjalistka polecam ja wszystkim!

Bardzo Miła Pani Doktor.wszystko wytłumaczy,przebada dobrze...Naprawde polecam...

Moje badanie trwało zaledwie 5 minut i Pani doktor przekazała mi tylko informacje, ze mam wadę i napisała skierowanie do szpitala na operacje. Teraz siedzę i niewiem dlaczego mam mieć ta operacje i co ona mi da. Jestem niezadowolony z pracy Pani doktor i nie polecilbym nikomu wizyty w gabinecie Pani doktor.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor. Bardzo życzliwa osoba, zawsze uśmiechnięta oraz profesjonalistka. Panią Joannę mogę śmiało polecić każdemu!

Bardzo kompetentna i miła pani doktor. Zdecydowanie polecam. Jedyna wada że trzeba się nastać w długiej kolejce żeby się w końcu dostać na wizytę. Mimo to lekarka godna zaufania