Przyszłam na wizytę z moim partnerem. (Każdy miał swoją wizytę, weszliśmy razem). Oboje nie jesteśmy usatysfakcjonowani tą wizytą. 1. Pani Dermatolog nie obejrzała mojej cery, nie obejrzała mojej zmiany. Od górnie postawiła diagnozę uczulenia na jakis składnik z kosmetyku. Kazała wszystko odstawić i zapisała krem na zmienione miejsce. Poprosiwszy o nazwy kosmetyków odpowiednich dla mojej cery usłyszałam : nie znam się. (?!! Co?!) Kilka dni później udalam się do Spa w którym zalecono mi (kosmetolog nie dermatolog) kosmetyki MENARD po których moja skóra odzyskała nawilżenie, jędrność i nie ma już ...

Kilka dni później udalam się do Spa w którym zalecono mi (kosmetolog nie dermatolog) kosmetyki MENARD po których moja skóra odzyskała nawilżenie, jędrność i nie ma już suchości z którymi przyszłam do Pani Dermatolog.
2. Oboje z partnerem uznaliśmy że Pani Doktor chyba sama ma problemy skórne (nos, policzki) z którymi sobie poradzić nie potrafi i zaczęliśmy mieć obiekcje jak może innych leczyć skoro ma się niezadbaną twarz) -przepraszam jeśli to Panią uraziło- nie miałam na celu wytykania lecz zrozumienia moich odczuć po wizycie.
3. Odnieśliśmy oboje wrażenie jak byśmy byli niemile widziany. Sposób obsługi nas nie urzekł. Był suchy z dziwnym tonem Pani Doktor. (Może miała zły dzień?!)

Nie wiem jak można przepisać krem na receptę nie podchodząc nie dotykając czy nie oglądając skóry.
Jednym słowem zmarnowane 2x200 zł :)
Nie wrócimy.

Usta były zawsze moim problemem, a po jednej wizycie i jednym zabiegu u doktor stały się powodem do dumy. Doktor bardzo delikatnie poprawiła ich kształt, ale efekt jest oszałamiający. Polecam wszystkim, którzy mają ten sam kompleks.

Usta były zawsze moim problemem, a po jednej wizycie i jednym zabiegu u
doktor stały się powodem do dumy. Doktor bardzo delikatnie poprawiła ich
kształt, ale efekt jest oszałamiający. Polecam wszystkim, którzy mają
ten sam kompleks.

Dobry lekarz, nie naciąga, nie owija w bawełnę, mówi wprost, co można osiągnąć a co nie. Bardzo profesjonalna. Polecam.

Właśnie zdecydowałam się na botox, wydawałoby się że takie zabiegi są tylko dla gwiazd, że twarz wygląda później jak maska, nic bardziej mylnego. Widać lekarz lekarzowi nie równy, dlatego też polecam dr Salomon efekt super, mimika ograniczona ale nie wyłączona. Wyglądam świetnie co potwierdzają codziennie znajomi i współpracownicy. Wizyta jest krótka ale rzeczowa, bez zbędnego omamiania. POLECAM dr Salomon i salon Laser Beauty

Zaznaczenie samych "piątek" w pytaniach ankietowych mówi samo za siebie - jest po prostu super.

bardzo uprzejma i taka ludzka pani doktor bez zadęcia. Zna się na swojej robocie, dzięki niej nie mam problemów z cerą

Lekarz, który mówi,że nie wie co pacjentowi dolega jest niepoważny.

Lekarz, który mówi,że nie wie co pacjentowi dolega jest niepoważny.

Zdecydowanie polecam, pani dr NIE CHCE NACIĄGNĄĆ pacjenta na pieniądze, chodzi jej o to, żeby pomóc.