Usta były zawsze moim problemem, a po jednej wizycie i jednym zabiegu u doktor stały się powodem do dumy. Doktor bardzo delikatnie poprawiła ich kształt, ale efekt jest oszałamiający. Polecam wszystkim, którzy mają ten sam kompleks.

Usta były zawsze moim problemem, a po jednej wizycie i jednym zabiegu u
doktor stały się powodem do dumy. Doktor bardzo delikatnie poprawiła ich
kształt, ale efekt jest oszałamiający. Polecam wszystkim, którzy mają
ten sam kompleks.

Dobry lekarz, nie naciąga, nie owija w bawełnę, mówi wprost, co można osiągnąć a co nie. Bardzo profesjonalna. Polecam.

Właśnie zdecydowałam się na botox, wydawałoby się że takie zabiegi są tylko dla gwiazd, że twarz wygląda później jak maska, nic bardziej mylnego. Widać lekarz lekarzowi nie równy, dlatego też polecam dr Salomon efekt super, mimika ograniczona ale nie wyłączona. Wyglądam świetnie co potwierdzają codziennie znajomi i współpracownicy. Wizyta jest krótka ale rzeczowa, bez zbędnego omamiania. POLECAM dr Salomon i salon Laser Beauty

Zaznaczenie samych "piątek" w pytaniach ankietowych mówi samo za siebie - jest po prostu super.

bardzo uprzejma i taka ludzka pani doktor bez zadęcia. Zna się na swojej robocie, dzięki niej nie mam problemów z cerą

Zdecydowanie polecam, pani dr NIE CHCE NACIĄGNĄĆ pacjenta na pieniądze, chodzi jej o to, żeby pomóc.

Lekarz, który mówi,że nie wie co pacjentowi dolega jest niepoważny.

Lekarz, który mówi,że nie wie co pacjentowi dolega jest niepoważny.