lekarz Joanna Sawicka-Wierdak

Anestezjolog, Lekarz rodzinny

1,5

w życiu nie widziałam gorszego lekarza. Byłam u tej pani kilka razy. Omal nie przypłaciłam tego życiem. Raz np. byłam z poparzeniem słonecznym obu rąk i pani powiedziała, że nie wie co ma mi przepisać bo pierwszy raz widzi coś takiego. i że mogłam się nie opalać a na wakacje jeździć do Skandynawii. Problem w tym, że ja się nie opalałam, mam po prostu tak wrażliwą skórę! Dodam tylko, że miałam cieknące bąble na całych rękach i gorączkę. Pani poszperała w jakimś notesie i znalazła nazwę leku i wypisała receptę. W aptece powiedzieli, że od 6 lat temu zaprzestano produkcji tego leku... Cofnęłam się do "pani doktor" powiedziała, że przecież nie umrę i nie dała NIC.
Nie wiem jakim sposobem, ale oświeciło mnie i kupiłam sobie w aptece Bepanthen. Było lepiej już po 20 minutach! Więc teraz "pani doktor" już powinna wiedzieć co przepisywać pacjentom z poparzeniem słonecznym!!
Już do niej nie chodzę, mój tata rówież. Jutro wypisuję mamę, bo była z arytmią serca a doktor nie stwierdziła nic niepokojącego i wskazał, że to pewnie od kręgosłupa.

NIE POLECAM PANI DOKTOR, MAM POWAŻNE OBJAWY CHOROBOWE, KTÓRE ZOSTAŁY ZIGNOROWANE. NIE OTRZYMAŁAM SKIEROWANIA DO LEKARZA SPECJALISTY - MUSIAŁAM IŚĆ PRYWATNIE... MÓJ MĄŻ TEŻ BYŁ U PANI DOKTOR I TEZ BARDZO ŹLE OCENIA WIZYTĘ. NIE POLECAM.