lek. dent. Joanna Segień-Chyża

Podejście do dzieci pełen profesjonalizm, spokój i zero nacisku i wymuszania na siłę otwarcia buzi przez dziecko. Wszystko z anielskim spokojem wytłumaczone jak i robione w ząbkach. Polecam 🤗

Chciałbym polecić usługi w gabinecie stomatologicznym. Jestem po kompleksowym leczeniu zębów a Pani Katarzyna Bera jest nie tylko lekarzem dentystą ale mistrzynią w swojej profesji. Dzięki jej fachowości przywróciła mi wiarę w siebie a blask jaki bije z mojego uśmiechu poraża !!!! Z czystym sumieniem polecam Panią dr Katarzynę Bera, oddając się w jej fachowe dłonie na pewno każdy będzie zadowolony! Mało dzisiaj takich uprzejmych i fachowych profesjonalistów w swojej dziedzinie!

Jeśli ktoś szuka miłego i uprzejmego dentysty dla dziecka-polecam. Ale wiedza pani stomatolog o karmieniu piersią i co za tym idzie powstawaniu próchnicy jest zerowa. Pani Joanna zaleciła myć zęby mojemu dziecku po każdym nocnym karmieniu (!!!! 5?6 razy,?) twierdząc, że właśnie nocne kp sprzyja próchnicy- co jest totalną bzdurą wg najnowszej wiedzy. Przykre, bo jakaś mama, która nie ma dużej wiedzy o karmieniu piersią albo posłucha pani stomatolog i będzie męczyć w nocy dziecko i siebie, albo zwyczajnie odstawi malucha od piersi w obawie przed próchnicą (a przecież mleko mamy ma właściwiosci bakterio i grzynobójcze i nie ma wpływu na próchnice).
Wielki minus. Nie polecam.