dr n. med. Joanna Sitko-Gapdr n. med. Joanna Sitko-Gap - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr n. med. Joanna Sitko-Gap

Ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej, gdzie następnie odbyła staż podyplomowy, m.in. na Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją, Protetyki oraz Ortodoncji Śląskiej Akademii Medycznej. W 2011 roku uzyskała tytuł dr n. med. na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Jest Dyrektorem oraz lekarzem prowadzącym Centrum Medyczne JURAJSKA.

Od kilkunastu lat jest wykładowcą w Medycznym Studium Zawodowym w Częstochowie, gdzie kształci personel medyczny (www.msz.czest.pl)oraz prowadzi kursy doskonalące dla lekarzy i średniego personelu medycznego związane z stomatologią estetyczną, higieną i periodontologią. W naszym Centrum zajmuje się nowoczesną endodoncją mikroskopową, protetyką oraz ortodoncją, zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Stosuje nowoczesne metody leczenia bez usuwania zębów. Jest uczestnikiem wielu specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych.

Zainteresowania zawodowe: stomatologia estetyczna, endodoncja jednego dnia, nowoczesna endodoncja mikroskopowa, nowoczesna protetyka, ortodoncja

Pracuje w Centrum Medyczne Jurajska jest centrum medycznym, które powstało z połączenia najnowocześniejszych technologii i pasji do medycyny. Indywidualnie podchodzimy do każdego pacjenta, tak aby każdy czuł się komfortowo i miał pewność profesjonalnej obsługi.

Personel stanowią specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe i stale podnoszą stan swojej wiedzy na ogólnopolskich i międzynarodowych szkoleniach, oraz konferencjach. Tak duża liczba specjalistów pozwoliła na zapewnienie naszym pacjentom w pełni kompleksowej obsługi w usługach medycznych.

Bardzo ważną składową centrum jest dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w technologii medycznej. Wszystko po to, aby zagwarantować najwyższy poziom świadczonych usług.

Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i gwarantujemy przy tym kompleksowość rozwiązań.

Nigdy nie przepadałam za stomatologami. Zawsze gdy trzeba było leczyć jakies zęby bardzo nie mile wspominam tamte wizyty. Przy pani stomatolog Sitko-Gap wszystko się odmieniło. Bardzo miłe wizyty, świetna specjalistka, profesjonalne leczenie i sprzet medyczny. Naprawdę wszytskim gorąco polecam .Pani dr Sitko-Gap jest super.

Bardzo pozytywna stomatolg. Kompetentna, uprzejma, czas wizyty poświecony dla pacjenta tylko i wyłacznie, fajna atmosfera

Przyjazna pani stomatolog, z dobrym nastawieniem do maluchów. Bardzo miła, sympatyczna, kompetentna.

Kompetentna, bardzo, sympatyczna pani stomatolog. Uprzejme podejscie do pacjentow. Mila atmosfera wizyt .

Zgadzam sie z pozytywnymi opiniami ponizej w 100%. bardzo mila atmosfera, specjalistyczny sprzet medyczny, Swietna specjalistyka stomatoloszka z fajnym podejsciem do dzieciaczków. Bardzo doswiadczona i godna polecenia dr Joanna sitko-gap !!!!!!!!

Jestem pacjentka pani stomatolog Dr sitko-Gap od wielu lat. jestem bardzo zadowolona z jej wizyt.Jest sympatyczna, mila, skutecznie leczy i bez bolesnie. Godna polecenia

Bardzo doświadczona, sympatyczna i zawsze uśmiechnięta pani stomatolog Sitko-Gap. Profesjonalne wyposażenie urzadzen medycznych i doskonala obsluga medyczna.

Do pani dr Joanny Sitko-Gap trafiłem przypadkowo z polecenia przyjaciela. Mialem problem a dokladnie leczeniem kanalowym. Wielu dentystów odwiedzilem ale pani dr okazala sie wyjatkowo mila i zyczliwa. Potrafi dokladnie wytlumaczyc schorzenie i podejsc do tego bardzo profesjonalnie.

Od wielu lat lecze sie u pani dr Joanny Sitko-Gap. Zawsze spelnia wszystkie moje wymogi dotyczace dentysty,Bardzo uprzejma i sympatyczna stomatolog. Profesjonalny sprzet medyczny i personel medzyczny polecam

Jestem po pierwszej wizycie i naprawde jestem bardzo zadowolony z leczenia stomatologicznego u pani dr sitko-Gap .Bardzo przyjazna i mila atmosfera!!!!