Pani Joanna to trzeci logopeda pracujący z moim dzieckiem (MPD). Mimo tego że nie jest neurologopedą jest logopedą z najbardziej pedagogicznym podejściem do dziecka. Już po paru miesiącach widoczne są efekty pracy, pracy, która przede wszystkim sprawia dziecku przyjemność i go nie zniechęca. Polecam i pozdrawiam. Kasia z Miłoszem

Pani Joanna prowadzi terapię mojego syna. Dokonała wnikliwej diagnozy, a ćwiczenia prowadzi za pomocą wielu gier, zabaw i zadań, które interesują dziecko. Jest bardzo miłą osobą i ma odpowiednie podejście do dziecka. Czas spędzony na wizycie w pełni wykorzystuje na pracę z dzieckiem oraz udziela rodzicowi wskazówek do pracy w domu.

udziela rodzicowi wskazówek do pracy w domu.

Pani Joanna Skowron wspaniale zajęła się moją córką. Ponieważ mieszkamy za granicą, spotykaliśmy się najpierw podczas naszych pobytów w Polsce. Potem, pani Joasia zaproponowała nam konwersacje przez Skype. Wszystkie polecone ćwiczenia, spotkania i rozmowy a przede wszystkim osobowość i zaangażowanie pani Joasi sprawiły, że moja córeczka szybko zrobiła postępy i zaczęła coraz ładniej mówić. Ja ogromnie się cieszę z uzyskanych wyników a moje dziecko bardzo chciałoby ponownie wrócić do pełnego kolorów gabinetu pani Joasi.

Pani Asia jest niezwykle kompetentnym logopedą o ogromnej wiedzy merytorycznej i dużym doświadczeniu zawodowym, a przy tym życzliwym i serdecznym. Jako początkujący logopeda ciągle towarzyszą mi w pracy wątpliwości i niepewność, wtedy zwracam się do pani Asi z prośbą o pomoc. Zawsze otrzymuję właściwe wskazówki, które wykorzystuję w terapii swoich pacjentów. Wszystkim rodzicom, których dzieci mają problem z wymową, z czystym sumieniem polecam usługi pani Asi Skowron.

Logopeda godny polecenia, szybko nawiązuje kontakt z dzieckiem, uczy przez zabawę , wymagająca i konsekwentna w tym co robi

Jesteśmy po zakończeniu leczenia.Syn zrobił ogromne postępy a przy tym dobrze się bawił.Polecam wszystkim zajęcia są bardzo ciekawe i różnorodne.

Polecam! Pani Joanna bardzo pomogła naszemu synowi, zaczął w 2 miesiące robić bardzo duże postępy, daje do domu pomoce, ćwiczenia, ma świetne podejście. Syn chętnie współpracował.

Do p. Joanny Skowron zaczęłam chodzić z 3,5-letnią córką w lutym i chodzimy do dzisiaj. Postępy w mówieniu są ogromne. Moja córka należy do osób bardzo niesmiałych, nieufnych, upartych a p. Joanna swietnie sobie z Nią radzi i widać, ze z tyg na tydz ma z Nią coraz lepszy kontakt. Jest bardzo cierpliwa co przy mojej córce jest ogromną zaletą. Odpowiada na wszystkie pytania, płynnie przechodzi z jednego cwiczenia do drugiego.My jestesmy bardzo zadowoleni z postępów jakie widzimy u naszej córki.

Polecam tego logopedę ponieważ w szybkim tempie mój syn zaczął w ogóle mówić,bardzo dobry kontakt z dzieckiem jak również z rodzicem.Bardzo dobrze wyposażony gabinet i super pomoce naukowe.Bardzo się cieszę ,że trafiłam z mym dzieckiem w ręce tak wspaniałego specjalisty.

Niedawno zakończyłam leczenie syna, miał problem z głoską "r".Pani logopeda szybko uporała się z naszym problemem-zaledwie w trzy miesiące(co innym zabierało dużo więcej czasu i bez skutku).Pracuje solidie,dziecko jest nieznudzone i chętnie współpracuje.Jest godna polecenia,zna się na tym co robi.