lekarz Joanna Śledziowska

2,7

Najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić. Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz. Polecam z całego serca

Polecam pani doktor ze względu na jej doświadczenie. Mówią że jest jedną z lepszych w Białej. Owszem, mówi mało, empatii też nie za dużo. Po prostu ma takie specyficzne podejście.

Zdecydowanie nie polecam tej pani doktor, szkoda państwa czasu. Ma zero zaangażowania, zero empatii, całkowicie negatywne podejście do pacjenta na tyle że jej kompetencji nawet nie byłem w stanie sprawdzić, nie słucha co się do niej mówi bo nie chce słuchać. Zachowanie mówi wszystko.