Joanna Sobień

Pediatra

Bardzo sympatyczna i rzeczowa doktor. Nigdy nie odmówi przyjęcia dziecka, nawet jeśli nie ma już ,,numerków'' na dany dzień. Antybiotyk wypisuje tylko wtedy, kiedy nic innego nie da rady. Ma świetne podejście czy to do dzieci czy do ,,starszych" dzieci. Od 17 lat chodzę do Pani doktor i nie zmieniłabym jej na żadną inną!

bardzo miła i przesympatyczna, ma dobre podejscie do dzieci i młodzieży

bardzo miła i przesympatyczna, ma dobre podejscie do dzieci i młodzieży

Pani doktor jest fantastyczna. Miła, potrafi wszystko wytłumaczyć. Świetne podejście do dzieci. Zawsze jest do niej długa kolejka;)

Polecam dr. Sobień każdemu kto ma dziecko. ZAWSZE rozpozna co dziecku dolega ,według mnie jest najlepsza i ma podejście do dzieci.Szkoda, że jest mało takich lekarzy jak ona. Warto dodać,że ma specjalizację - neonatolog.

Doktor Sobień to prawdziwy lekarz z powołania

Doktor Sobień to prawdziwy lekarz z powołania

Bardzo miła pani doktor,zawsze pomoże, jednym zdaniem-,,Bardzo rzeczowa kobieta" SZCZEGÓLNIE JĄ POLECAM (ma idealne podejście do dzieci)........... Pozdrawiam CREJZOLKA

Wspaniały człowiek i specjalista najwyższej klasy.

Wspaniały człowiek i specjalista najwyższej klasy.

jestem bardzo zadowolona prowadzi moje 2 dzieci bardzo dokładnie bada wszystko wytłumaczy stroni od antybiotyków chyba ze są konieczne