mgr Joanna Sobucka

Psychoterapeuta

Numer telefonu otrzymałam od koleżanki która skończyła terapie u Pani Joanny. Następnie spojrzałam na stronę i wiedziałam, że muszę umówić się na spotkanie. Nie pomyliłam się bo szybko wyszłam na prostą.

Skończyłem terapię u Pani Joanny. Napiszę tak: POLECAM!!! Niesamowita terapeutka potrafiąca prawdziwie słuchać, rozumieć oraz pomagać. Jest skuteczna i uczciwa. Pani Joanna wykonuje swoją pracę z powołania co czuć przez całą wizytę. Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej specjalistki ponieważ wcześniej byłemu u kilku psychologów w Lesznie więc mam porównanie. Pani Joanna wypada o niebo lepiej niż jej koleżanki i koledzy po fachu w tej okolicy.

Pani Joanna-świetny specjalista!!! Jeżeli ktoś z Was ma problemy i chce cos z tym zrobic, to śmiało maszerować do P.Sobuckiej. Praca z powołania, uczciwość, ogromna empatia-pełen profesjonalizm! Niesamowita osoba. Wielki szacunek do Jej osoby i do pracy którą wykonuje.

Pani Joanna-psycholog z powołania. Kompetencja na najwyzszym poziomie,uprzejmosc, skupienie na pacjencie. Z czystym sumieniem polecam.