lekarz Joanna Sójka-Kupny

Moim zdaniem Pani Doktor jest rewelacyjnym lekarzem. Poświęca czas pacjentce, wysłucha, przedstawi wszystkie możliwości w kwestii leczenie czy antykoncepcji, nic nie narzuca, sugeruje w sposób taktowny bez zbędnego wciskania farmaceutycznych nowości. Samo badanie wykonywane dokładne, szczególnie USG dość długo co zapewne pozwala na dokładniejsze zdiagnozowanie, bez najmniejszego problemu zleca badania. Pani Doktor bada w sposób bardzo delikatny, jest przesympatyczna, wyrozumiała, zawsze uśmiechnięta, na wizycie nie panuje atmosfera pełna jakiegoś stresu czy skrępowania jak to zwykle bywa ze względu na specyfikę tej specjalizacji wręcz przeciwnie pacjentka może czuć się swobodnie i o wszystko zapytać. Jako młoda pacjentka nie miałam wcześniej szczęścia znaleźć lekarza który choć trochę spełniłby moje oczekiwania czy w jakikolwiek sposób poświęcił odrobinę uwagi - aż do czasu jak trafiłam na Panią Doktor. Świetny ginekolog i sympatyczna młoda kobieta czyli osoba którą można polecić każdej kobiecie. Polecam! :)

Zostałam bardzo nieładnie potraktowana, nie dość, że było godzinne opóźnienie, a mówimy tu o wizytach z samego rana, to jeszcze Pani doktor miała o wszystko pretensje. Byłam u położnej przed wizytą i uzupełniała kartę ciąży, a Pani doktor i tak zwróciła uwagę, że nie jest wypełnione to co trzeba (ja mam o tym wiedzieć?). Nie miałam również pełnego usg i nie dostałam zdjęcia dzidziusia, bo się podobno zmieniły sloty czasowe w Medicover i nie ma na to czasu (skąd ja mam o tym wiedzieć, jak wizyty do Pani doktor miesiąc na przód trzeba ustalać) ? Czy nie powinien ktoś przeorganizować kalendarza żeby zadbać o ciężarne ???

Koniec końców ta sytuacja i któryś raz z kolei nieprzyjemne traktowanie spowodowały, że przechodzę do innej placówki prywatnie i do innego (empatycznego i wyrozumiałego) lekarza, który potrafi odróżnić kobietę w ciąży, która jest w niej pierwszy raz i wszystko jest nowe od tej która rodziła już 6 dzieci...

Świetna lekarka. Profesjonalna i rzeczowa, a do tego sympatyczna. Odpowiada na każde pytanie, wyjaśnia pacjentce każdą wątpliwość. Prowadziła moją ciążę i z każdej wizyty byłam bardzo zadowolona. Nadal będę chodzić do Pani Doktor.

Gorąco polecam Panią Doktor! Poleciłam ją tylu osobom, że zrobiły się strasznie długie kolejki :) Idealne podejście do pacjentki, którego życzyłabym sobie od każdego lekarza. Zlecila wnikliwe badania, zadawała mnóstwo pytań a ponadto zwróciła uwagę na kwestie, których nikt wcześniej nie zauważył.

wcześniej nie zauważył.

Lekarz super z powołania. Prowadziła ciążę i robiła cesarkę co było dla mnie bardzo ważne. Bardzo interesuje się pacjentem ma dużą wiedzę i umie odpowiedzieć na każde pytanie polecam :)

Generalnie gorąco odradzam. Kobieta podjęła się prowadzenia mojej ciąży. Po 2 miesiącach wyjechala na szkolenie o którym mnie nie poinformowała (2 miesiące szkolenia). Następnie pomimo z góry omówionych zostały one odwołane. Dowiedziałam się o tym z recepcji a nie od tej kobiety (która jak już wspomniałam prowadziła moja ciaze). Ponoc po prostu przestała współpracować z tą placówką. Za grosz profesjonalizmu. Tragiczne podejście. Nie powinna wykonywać tego zawodu!

Przesympatyczna osoba o złotym sercu. Troszczy się o pacjenta. Potrafi wysłuchać i doradzić. Jestem bardzo zadowolona.

Prowadziła moją ciążę dopiero w 3 trymestrze, a mimo to czułam jakbym była jej pacjentką od początku. Zadaje dużo pytań, zleca sporo badań, interesuje się pacjentem. Widać, że posiada sporą wiedzę pomimo młodego wieku. Polecam!

Świetna Pani Doktor! Bardzo dobre i spokojne podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm. Zadawała dużo pytań, podczas badania mnie uspokajała i dodatkowo zleciła inne badania, tak dla pewności. Bardzo polecam!

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor, osoba na badaniu nie czuje się skrępowana i uzyskuje odpowiedzi na wszystkie pytania :) Polecam.

Wciąż poszukujesz " Bieruń"?

Jana Pyki 8/6
41-806 Zabrze