lekarz Joanna Sołtyslekarz Joanna Sołtys - zdjęcie profilowe

lekarz Joanna Sołtys

Dermatolog

Doktor Joanna Sołtys ukończyła studia na I Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie (Uniwersytet Medyczny) w 1989r.
Po odbyciu staży ...

Po odbyciu staży specjalizacyjnych w Klinice Dermatologii Akademii Medycznej w Warszawie uzyskała tytuł lekarza dermatologa-wenerologa w 1993r.
Od tego czasu pracowała w Przychodni Specjalistycznej przy ul. Szajnochy w Warszawie oraz w prywatnej Przychodni w Nowym Dworze Mazowieckim.

Przez trzy lata była koordynatorem zespołu lekarskiego dermatologii w CM Medicover w Warszawie.
Od kilku lat pracuje jako ekspert dermatolog firmy Garnier w ramach programu “Dbaj o Siebie'; uczestniczy w wielu konferencjach prasowych oraz udziela wypowiedzi z zakresu dermatologii

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Leczę się u niej już od kilku lat. Ale zawsze rzetelnie wyjaśni mi w czym jest problem i jak będziemy z tym walczyć. Serdecznie polecam :):)

oddana swojej specjalizacji i pacjentom, cierpliwa i kompetentna, szukająca właściwej diagnozy i leczenia, nie ulega reklamom i presji koncernów farmaceuto-podonych

Pani doktor jest miła,rzeczowa,wszystko dokładnie tłumaczy i przejmuje się pacjentem po prostu idealny lekarz

fantastyczny lekarz-wysoka kultura osobista,rzetelność i uczciwość,ponieważ mam przewlekła dolegliowość dermatologiczną bardzo często odwiedzam gabinet Pani doktor i zawsze jestem bardzo zodowolony,lekarz godny polecenia-bardzo komunikatywny

Pani Asia jest przemiłą osobą, która rozumie, że dla niektórych problemy dermatologiczne mogą być wstydliwe. W moim przypadku efekty zaleconego leczenia miały efekt już po pierwszym miesiącu.Pojawiam się u niej średnio, co dwa miesiące - pamięta mnie i to, co jej mówiłam wcześniej o sobie. To miłe! Do tego zawsze dzieli się jakimiś gratisami. Nieogranicza się do samego leczenia, ale też poleca kosmetyki wskazane do danej cery. Jak się okazało w cale nie tak łatwo je właściwie dobrać do problematycznej cery. Polecam :)))

Super lekarz.Kompententna i bardzo sympatyczna.Fachowe i skuteczne leczenie.Godna polecenia. Paweł

Paweł

Jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor. Strzał w dziesiątkę. Widzę efekty zastosowanego leczenia. Trafna i szybka diagnoza, profesjonalne podejście do pacjenta. Ewa

Trafiłam przez przypadek do Pani doktor, po zwiedzeniu wielu prywatnych gabinetów. Leczona byłam nie skutecznie, bo była zła diagnoza, a tu po pierwszej wizycie pomogło.