mgr Joanna Sowińska

Psychoterapeuta

Pani Joanna to klasa sama w sobie, pełen profesjonalizm, inteligencja, a do tego entuzjazm i poczucie humoru :) Jej ogromna wiedza i doświadczenie sprawiają że pacjent ma poczucie że naprawdę jest w dobrych rękach.

Rewelacyjna kobieta! Ma ogromny zasób wiedzy i przede wszystkim doświadczenie oraz niestandardowe podejście do małego człowieka i jego kompetencji. Bardzo się cieszę, że moje dziecko trafiło do pani Joanny, bo dzięki niej utwierdziłam się w przekonaniu, że mam wspaniałego syna, który potrafi zaskakiwać, ale pozytywnie. Wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na smsy i e-maile.