dr n. med. Joanna Stapińska

Laryngolog

Moim zdaniem ta Pani nie powinna przyjmowac chorych ludzi.Zero empati i zrozumienia.Nie potrafi zdiagnozowac przyczyny choroby.Nie slucha pacjenta nie daje dojsc do slowa .Pacjentow traktuje lekcewazaco i to nic ze sie ropa z uszu wylewa napewno klamie ze boli .To byla moja 3 wizyta i ostatnia u tej kobiety i nie z racji tego ze jest nieuprzejma tylko z obawy o swoje zdrowie.

Mogę tylko tyle napisać ,okropna okropna,okropna ,bylam pierwszy raz i ostatni,nie slucha pacjentów ,a mialam ważne sprawy do powiedzenia, twierdzi że ma dużo pacjentów ,spózniła się pół godz,nie zdążyłam okiem mrugnąć ,i było już po badaniu,przepisała maść ,która i tak mi nie pomoże ,tak powiedziała.Jak tacy ludzie mogą być lekarzami ,pierwszy raz w życiu spotkalam takiego lekarza.

Bardzo dobry lekarz z sercem podchodzi do pacjenta.Bardzo dużo poświęca czasu żeby wytłumaczyć chorobę i przebieg leczenia.Mi pomogła bardzo i przerwała moje trzydniowe cierpienie.Na 100% godna polecenia

BARDZO DOBRY LEKARZ. MA FAJNE PODEJŚCIE DO DZIECI. MÓJ SYNEK UWIELBIA PANIĄ DOKTOR. ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA .PRZYSTĘPNIE TŁUMACZY PROBLEM ZDROWOTNY I JEGO LECZENIE . KOMPETENTNA, MIŁA ,ZAWSZE POMOCNA .WIĘCEJ TAKICH LEKARZY! GORĄCO POLECAM.

bardzo fajna pani doktor dokładnie wytłumaczyła mi mój problem zdrowotny po tej rozmowie jestem zdecydowana na zabieg kompetencja miłe podejście super polecam

Nieuprzejma, niecierpliwa. Prowadzi rozmowę z pielęgniarką w czasie wywiadu pacjenta ( pacjenci laryngologa często żle słyszą) . Błyskawiczne badanie - recepta i do widzenia. Brak informacji o chorobie.

Brak informacji o chorobie.

jest okej leczy się u tej pani cała moja rodzina ijeste smy zadowoleni polecamy innym pacjentom

Pani doktor jest wyjątkowo nieuprzejma ,niecierpliwa i niedelikatna .Miałam wrażenie ,że jestem przedmiotem.Byłam dwukrotnie u tej pani i powtarzało się to w obu przypadkach.