dr n. med. Joanna Stapińska

Laryngolog

3,7

BARDZO DOBRY LEKARZ. MA FAJNE PODEJŚCIE DO DZIECI. MÓJ SYNEK UWIELBIA PANIĄ DOKTOR. ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA .PRZYSTĘPNIE TŁUMACZY PROBLEM ZDROWOTNY I JEGO LECZENIE . KOMPETENTNA, MIŁA ,ZAWSZE POMOCNA .WIĘCEJ TAKICH LEKARZY! GORĄCO POLECAM.

Bardzo dobry lekarz z sercem podchodzi do pacjenta.Bardzo dużo poświęca czasu żeby wytłumaczyć chorobę i przebieg leczenia.Mi pomogła bardzo i przerwała moje trzydniowe cierpienie.Na 100% godna polecenia

bardzo fajna pani doktor dokładnie wytłumaczyła mi mój problem zdrowotny po tej rozmowie jestem zdecydowana na zabieg kompetencja miłe podejście super polecam

jest okej leczy się u tej pani cała moja rodzina ijeste smy zadowoleni polecamy innym pacjentom

Nieuprzejma, niecierpliwa. Prowadzi rozmowę z pielęgniarką w czasie wywiadu pacjenta ( pacjenci laryngologa często żle słyszą) . Błyskawiczne badanie - recepta i do widzenia. Brak informacji o chorobie.

Brak informacji o chorobie.

Pani doktor jest wyjątkowo nieuprzejma ,niecierpliwa i niedelikatna .Miałam wrażenie ,że jestem przedmiotem.Byłam dwukrotnie u tej pani i powtarzało się to w obu przypadkach.