cóż, nie jestem w pełni zadowolona z leczenia trądziku u p. Stec. Byłam u niej dwa lata temu, w pewnym stopniu pomogła mi, przepisała antybiotyk po którym trądzik zniknął.. na 2 lata.. byłam u niej niedawno z myślą, że pomoże mi po raz drugi, jednak p.Stec wyprosiła mnie ze swojego gabinetu, mówiąc, że nie leczy już trądziku bo jej się to nie opłaca i nie ma z czego opłacić rachunków.. zawiodłam się, oczekiwałam pomocy jak to od lekarza, a zostałam zwyczajnie kopnięta w dupę..

Bardo dobry lekarz, specjalista Pani Stec jet niezwykle miała i zna się na tym co orbi a co najwalniejsze wyleczyła mnie z mojego trądziku szybko i skutecznie polecam

polecam tego lekarza,,wiele lat zmagalam sie z tradzikiem rozowatym po leczeniu u Pani doktor sa efekty pozytywne naprawde lekarz godny zaufania

bardzo dobra p.doktor po jej wizycie swiat ustopil,polecam p.doktor.

bardzo dobra p.doktor po jej wizycie swiat ustopil,polecam p.doktor.

to bardzo dobry fachowiec ,ma bardzo dobre podejście do pacjęta malo juz jest takich lekarzy...

super babka pomogla w 100% i to po jednej wizycie naprawde polecam:)

super babka pomogla w 100% i to po jednej wizycie naprawde polecam:)

jestem jej pacjętką od 27lat jest zawsze ze mną pomocna uczciwa ma indywidualne podejście do pacjęta bardzo życzliwa osoba cenie w niej fachowość i bezwzględną pomoc dla pacjęta bardzo polecam w leprze ręce niemożecie trafić

Bardzo sympatyczny lekarz. Pomaga dobrać najlepszy sposób na wyleczenie dolegliwości.

pani doktor bardzo sympatyczna i kompetentna, szybko pozbyłam się dzięki niej dolegliwości

bardzo dobry dermatolog. Widzi problemy i potrafi je leczyć nawet jeżeli nie należą do najłatwiejszych. Pomogła mi w moich dolegliwościach (przed nią próbowało trzech innych dermatologów, nie byli z piotrkowa)

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Piotrków Trybunalski"?

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź