dr Joanna Stefanowicz

Ginekolog, Ginekolog położnik

Najlepszy lekarz jaki stanął mi na drodze a miałam ich kilkunastu którzy brali pieniądze i tyle. Przy moich chorobach w ciągu 3 mce udało się Pani doktor żebym zaszła w ciążę gdzie inni mówili że nawet invitro nie pomoże. Ciepla spokojna kobieta, na każde pytanie, niepokój znałam odpowiedź. Dzięki niej mam już 12 latka i 10 latka. Dziękuję Pani doktor za wszystko. Krajewska Monika

Cudowny człowiek i fantastyczny specjalista nie znam lepszego ..Pani Doktor wszystko spokojnie tłumaczy , wybiera najbardziej optymalne działanie . Polecam w każdym calu...

jestem zla poniewaz placilam 150zl za wizyte i tyle samo za usg polowkowe a p.dr nie raczyla dobrze zbadac plodu przypadkowo dowoedzialam sie ze moje dziecko ma wade nerki i w 3miesiacu zycia przeszla operacje aby ta nerke uratowac nie chce myslec co by sie stalo gdybusmy tej wady niewykryli sami mam duzy zal do pani dr za cierpienie mojej coreczki wszyscy lekarze dziwia sie jak mozna bylo nie zauwazyc takiej wady to jakis koszmar

Słaba, niekompetentna, niesympstyczna, niedelikatna. Naraziła moje zdrowie. Bogu dzięki są jeszcze inni lekarze...

Słaba, niekompetentna, niesympstyczna, niedelikatna.
Naraziła moje zdrowie.
Bogu dzięki są jeszcze inni lekarze...

Pani doktor jest kompetentna ale jej minusem jest brak tłumaczenia nie tylko choroby, metod leczenia ale czegokolwiek. Każde badanie na jakim byłam u pani doktor odbywało się w ciszy. Gdy chciałam się czegokolwiek dowiedzieć o wszystko musiałam się pytać.

Bardzo trudno jest mi ocenić fachowość tej Pani, niby konkretna, ale mało mówi. Na wizycie czułam się jakbym przyszła z problemem, którego nie mam, momentami zastanawiałam się kto tu jest na wizycie.

Suuuuper lekarz, polecam w 1000%. Sumienna i konkretna.

Suuuuper lekarz, polecam w 1000%. Sumienna i konkretna.

SUPER LEKARZ - DZIEKI NIEJ MAM CAŁA I ZDROWĄ -PÓŁ ROCZNĄ CÓRKĘ .W LECZENIU NIEPŁODNOŚCI JEST SUPER KOMPETENTNA - PODCZAS WIZYTY, PRZEPROWADZA BADANIE BARDZO FACHOWO I PROFESJONALNIE .PRZY TYM JEST SPOKOJNA OPANOWANA I GDY JEST JAKIEŚ ZAGROŻENIE-OD RAZU POWIADAMIA. PROWADZILA MNIE 1,5 ROKU AZ DO CESARSKIEGO CIECIA W JEJ WYKONANIU. WSZYSTKO PRZEBIEGLO SZYBKO I SPRAWNIE BEZ ZADNYCH KOMPLIKACJI. DZIEKI NIEJ -TERAZ MOGE SIE CIESZC Z MALEJ USMIECHNIETEJ KRUSZYNKI. SERDECZNIE POLECAM PANIA DOKTOR ASIE.

DZIEKI NIEJ -TERAZ MOGE SIE CIESZC Z MALEJ USMIECHNIETEJ KRUSZYNKI.
SERDECZNIE POLECAM PANIA DOKTOR ASIE.

naprawde swietny lekarz polecam młodym i niesmiałym dziewczynom zna sie na swoim zawodzie

polecam Panią dr Stefanowicz, bardzo miła, kompetentna, z dobrym nastawieniem do pacjentki. Zleca różnorakie badania podczas wizyty, badanie przebiega bezboleśnie.