dr n. med. Joanna Stempczyńska Kącka

Onkolog

Doktor Stempczyńska to pomocna lekarka. Nasza cala rodzina jest jej niezmiernie wdzieczna za prowadzenie leczenia mojego meza

Zdecydowanie polecam wizyty u pani doktor. Kompetentna i empatyczna znawczyni swojej dziedziny zawodowej.

Nie mam zastrzeżeń. Przy takiej chorobie trzeba mieć dużo taktu i wrażliwości, żeby naprawdę pomóc. Pani doktor sprawdza się tu doskonale, pomimo, że jest to leczenie szpitalne a nie prywatne. Dziękuję za pomoc...

Anonim musiał być bardzo niegrzeczny, bo Pani Doktor ma anielską cierpliwość dla chorych i ich rodzin.

Nie podzielam zdania poprzednika.Może to jakaś konkurencja i dlatego wypisuje te idiotyzmy.Pani dr jest miła, rzetelna, szczera i pomocna dla ludzi chorych czy ich rodzin.