lekarz Joanna Stępień

Pani doktor z bardzo profesjonalnym podejściem do dziecka od razu zauważyła że dziecko się stresuje wizytą podeszła do dziecka z bardzo dużą troską profesjonalizmem tak jak powinien zachować się lekarz .A przede wszystkim pierwsze badania a potem diagnoza ,pani doktor dba w czasie wizyty zarówno o pacjenta jak i o rodzica .

Pani doktor jako neurolog dziecięcy jest rzeczowa, bez problemu kieruje na badania specjalistyczne, a później daje dobrą poradę. Osobiście nie zależy mi na tym, żeby lekarz był osobą ciepłą i obchodzącą się z pacjentem jak z przysłowiowym jajkiem. Ważna jest wiedza i konkretna pomoc. Właśnie od dr Stępień ją otrzymaliśmy.

Byliśmy z dzieckiem raz i nigdy więcej nie wrócimy. Bardzo nie miła Pani , więcej nie będę pisać poprostu brak słów.

Bardzo nieprzyjemna, niemiła osoba, obcesowo traktująca rodzica i dziecko, podważająca jakość sprawowanej opieki rodzica nad dzieckiem. Od pierwszego momentu rozmowy kwestionuje wszystko co powiedział rodzic. Wymaga dostarczenia całej dokumentacji dziecka od lekarza rodzinnego, po czym przy rodzicu oświadcza że nie będzie tego czytała. W trakcie wizyty czułam u mnie wysokie działanie adrenaliny, a moja nastoletnia córka poczuła się bardzo niekomfortowo i miała wrażenie ze wzrosło jej ciśnienie, mimo że jest ono na codzień niskie. Najmniejszy szczegół drażni Panią Joannę Stępień, nawet gumki do związywania włosów założone na nadgarstku. Jest osobą pozbawioną empatii, a ta niezbędna jest w obcowaniu nie tylko z dorosłymi, ale zwłaszcza z nieletnimi. Jeden pozytyw wyniesiony z wizyty to nieszczędzenie skierowań na dalsze badania. Dla mnie posługa lekarska wiąże się z rzetelnością, zaangażowaniem, empatią, życzliwym podejściem do pacjenta. Tutaj odniosłam wrażenie, że lekarz w gabinecie swoją powinność wykonuje ,,za karę”. Zdecydowanie nie polecam Pani Joanny Stępień.

Pani " doktor" nie polecam absolutnie nikomu. Ww stwierdziła że zaburzenia integracji sensorycznej nie istnieją ponieważ coś co nie jest zmierzalne to nie istnieje :D prosta odpowiedź osoby która nie posiada aktualizacji wiedzy o procesach w zakresie odbierania i przetwarzania bodźców poprzez zmysly. Pani " doktor" uzdrowiła moje dziecko które ma zdiagnozowany autyzm dziecięcy a więc posiada cudowne umiejętności uzdrawiania nieuleczalnych zaburzeń w maksymalnie 20 minut :) Na dodatek jej wysokie ego nie pozwala dopuścić do zdania innych osób które mają nieco odmienna opinie na pewne tematy.

Bylem u Pani doktor dzis pierwszy raz, jestem nie zadowolony, z pewnoscia moge powiedziec ze nie pomagam Pani ludziom, odsyla ich z kwitkiem aby zalatwiali swoje sprawy prywatnie. W dodatku juz po wejsciu zostalem zbesztany przez jej ego.

Specjalizacja z pediatri, neurologii... Brakuje tylko z ortopedii, bo zamiast zbadać dziecko pod względem neurologicznym "pani doktor" bardziej interesowało leczenie ortopedyczne i "dlaczego to na takie tortury dziecko skazujemy". Po zwróceniu uwagi, żeby nie ingerować w leczenie stop, zostałam wyproszona z gabinetu... No cóż... Szkoda tylko straconego czasu i paliwa. A "pani doktor" skoro tak wiele dzieci widziała ze stopą konsko-szpotawą, to niech się doinformuje jak wygląda prawidłowe leczenie tej wady.

Do pani doktor zgłosiłem się z powodu pojawienia się dużej ilości krwi w moczu. Poprosiłem panią doktor o poszerzenie diagnostyki w obawie przed choroba nowotworową. Odpowiedz pani doktor brzmiała w ten sposób „ czy przyszedł Pan z zamiarem żeby mnie wykorzystać na badania?” Przed wizytą wykonałem na własny koszt badania, a od Pani doktor oczekiwałem jedynie poszerzenia diagnostyki. Pani doktor ostatecznie nie zleciła żadnych badań. Była dla mnie niemiła, jedyne co dodała, to że nie jestem jej pacjentem ( należę do męża pani doktor, który nie przyjmuje od dłuższego czasu). Nie polecam tego lekarza. Uważam, że takiego lekarza należy unikać, ponieważ nie ma za grosz empatii i mało tego łamie przysięgę Hipokratesa

Opieka na najwyższym poziomie. Wiedza, troska oraz szybki kontakt - to wszystko czego potrzeba do pełnej świadomości, że posiada się odpowiedniego lekarza pierwszego kontaktu. Dziękujemy za opiekę

Masakra nie miła i przede wszystkim opryskliwa. Jak Pani tak będzie robić nikt do panie nie przyjdzie-my już na pewno nie