lekarz Joanna Stosio-Rostecka

Dermatolog estetyczny

Niestety większość dzisiejszych lekarzy to ludzie, którzy wybrali ten zawód tylko ze względu na wysokie zarobki i tak też traktują pacjentów - jak maszynkę do wyciągania pieniędzy. Pani Doktor jest pod tym względem wyjątkowa. Widać, że leczenie to jej powołanie i pasja. Jest empatyczna, traktuje pacjentów poważnie i leczy rozsądnie i co najważniejsze skutecznie. Widać, że nie jest zmanipulowana przez koncerny farmaceutyczne, które mogłyby być dla niej źródłem dodatkowych profitów. Zdecydowanie polecam!

Gorąco polecam Panią doktor. Na prawdę angażuje się w to co robi. To rzadkość wśród lekarzy, zazwyczaj ignorują pacjentów, Pani doktor tego nie robi.

,Mloda Pani Dr.Talent i wiedze do wykonywania zabiegow posiada.Natomiast totalnie niedojrzala emocjonalnie do akceptacji innych opinji,przy najmniejszej krytyce co do uslug pani dr. bardzo sie zraza i ignoruje pacjeta a przeciez pacjent tez czlowiek moze byc omylny i ma prawo do obaw,zero tolerancji i zdrowego rozsadku.

Bardzo polecam wszystkim zabiegi w tym gabinecie. Pani doktor wykazała się dużym rozeznaniem i doświadczeniem przy moim zabiegu. efekt był lepszy niż się spodziewałam.