lek. dent. Joanna Suchylek. dent. Joanna Suchy - zdjęcie profilowe

lek. dent. Joanna Suchy

Ortodonta

W roku 1988 uzyskałam Dyplom Lekarza Dentysty kończąc studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu. W 1992 roku uzyskałam 1 stopień specjalizacji z zakresu stomatologii ogólnej, natomiast w 1995 r 2 stopień specjalizacji z zakresu ortodoncji-ortopedii szczękowej.

Od 1988 roku pracowałam w ZOZ Świebodzin w Poradni Stomatologicznej. Od 1993 roku w Poradni Profilaktyki Ortodontycznej i Ortodoncji w Świebodzinie. Od 1989 r prowadzę Prywatny Gabinet Stomatologiczny w Świebodzi...

Pani Doktor ma świetne podejście do pacjentów, widać, że lubi swoją pracę. Noszę aparat rok, efekty już są super i jestem pewna że na końcu leczenia wszystko będzie idealnie :) Pozdrawiam

Pani Joanna od samego wejścia łapie świetny kontakt z pacjentem co dla mnie, osoby która boi się jakiejkolwiek ingerencji w jamie ustnej jest niesamowicie ważne oprócz tego doktor Suchy jest bardzo dobrym fachowcem, i w końcu nie muszę wstydzić się mojego uśmiechu :)

Z Panią Doktor miałem już do czynienia kilka razy w czasie mojego leczenia i zawsze byłem bardzo zadowolony - z atmosfery panującej w gabinecie, z profesjonalnego podejścia, jakie prezentowała względem mnie oraz przede wszystkim z powodu pełnej opieki, jaką otrzymywałem w niełatwych chwilach. Ja osobiście darzę doktor Suchy wielkim szacunkiem i każdemu znajomemu, który poszukuje pomocy ortodontycznej polecam z czystym sercem!

Świetny doktor. co prawda trochę kasy zapłaciłem ale tak czy siak zęby mi wyprostowała jak trzeba. Polecała mi jakieś kolorowe gumki na aparat, nie których to kręci nie których nie, ale przynajmniej było miło. Ładny gabinet, nie czułem się z nim jak w szpitalu. A propos ustalenia terminu spotkania czasami bywało ciężko ale takie czasy, ludzie są zalatani. Ogólnie polecam!

Pani doktor zaczarowała mnie i moje zęby. Tak samo miła jak i kompetentna. Cztery lata od zdjęcia aparatu, uśmiech dalej jak z reklamy. Każda wizyta kontrolna to przyjemność! Polecam całym sercem !

Zrobić z moich zębów uśmiech wart okładki to była ogromna sztuka. Polacam gorąco, jeżeli cenicie sobie profesjonalizm, punktualność i komunikację z Waszym lekarzem. Pani doktor spełnia wszystkie kryteria i czyni cuda.

Jestem bardzo zadowolona z pracy wykonanej przez doktor Joannę. Jest bardzo miła, sympatyczna , a przy tym bardzo kompetentna. Serdecznie polecam :)

Współpraca z Panią doktor to czysta przyjemność. Podczas wizyty panuje miła atmosfera, nie ma wciskania kitu i namawiania na aparat- odesłała mnie ze swojego gabinetu, żebym przemyślał sobie założenie, bo nie mam dużej wady. Pełen profesjonalizm. Polecam :)

Bardzo kompetentna Pani doktor, aparat nosiłem prawie 3 lata i efekt jest rewelacyjny :) Pani doktor bardzo miła, czasem tylko na wizytach o późnej godzinie, np. 19 widać że troszkę zmęczona i tego uśmiechu brakowało ale z drugiej strony ciężko się dziwić. Słyszałem wiele historii o tym jak zły ortodonta może zepsuć całe leczenie więc dobry lekarz to skarb i Pani Suchy zdecydowanie do takich należy! Zdecydowanie godna polecenia :)

Doktor Joanne cechuje wieczny profesjonalizm, leczę się u niej od trzech lat, dzięki pani doktor która przeprowadziła mnie przez stały aparat na zębach teraz jestem z nich bardzo zadowolony. Zawsze na czas, konkretne wizyty kontrolne przy których widać było, że doktor Suchy się przykłada i z należytą starannością wykonuje bardzo dobrze swoją pracę. Mogę z reką na sercu polecić.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Świebodzin"?

Kosynierów 8a
Zielona Góra

Poradnia Zdrowia Psychicznego z Psychiatrycznym Oddziałem Dziennym " INTEGRACJA " s.c. Mirosława Lesiecka, Izabella Zarzycka, Jan Grzebyk
II Armii 30/40
65-001 Zielona Góra