Specjalizuje się w fizjoterapii sportowej i leczeniem bólu kręgosłupa. Głownie pracuje technika mięśniowo-powięziową i punktami spustowymi. Technika ta służy rozciąganiu skróconej powięzi, co powoduje zwiększenie ruchomości w stawach, redukcję bólu i przywrócenie normalnej funkcji organizmu. kontakt 510-165-788

Jestem bardzo zadowolona z fizjoterapeutki. Leczyła mnie po ciązy, mialm okropne bole kregoslupa. Pani Asia robila mi masaże i dużo ćwiczyla ze mna. Dzieki niej ponownie funkcjonuje tak jak powinnam :) zdecydowanie polecam

Wciąż poszukujesz "Masażysta Elbląg"?

Prywatny Gabinet Lekarski

Bałuckiego 9a
Zakład Pielęgnacyino-Opiekuńczy
Rybacka 15
82-107 Jantar
Samodzielny Publiczny Ośrodek Rehabilitacyjno - Terapeutyczy dla Dzieci i Młodzieży
Królewiecka 2
"PANAKEJA" Waldemar Połczyński