lekarz Joanna Suseł

Dermatolog

W moim przypadki dr Suseł trafiła z lekarstwami, jednak efekty utrzymywały się bardzo krótko (niespełna rok) po czym choroba wróciła i znowu muszę szukać dobrego dermatologa. Wg mojej opinii dr Suseł dobrze leczy objawy, ale nie skupia się na przyczynie (co jest podstawą trwałego wyzdrowienia!). I choć jest miła, to mało ze mną rozmawiała, nie przeprowadziła żadnego wywiadu, od razu przepisała leki, ograniczając swój komentarz do lakonicznego: "To o prostu trądzik, może powstać od wszystkiego". Trudno więc polecić ją jako kompetentnego dermatologa.

Zdecydowanie polecam, ja jestem jak najbardziej zadowolona i nie zamierzam szukać innego specjalisty. :)

wszystko oceniam na najwyższym poziomie, poza tym rekomenduję panią dr jako specjalistę z bardzo profesjonalnym podejściem

Pani doktor jest wyjątkowo miłą i kompetentną osobą. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile ten potrzebuje, zawsze odpowiada na wszystkie pytania pacjenta. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Wnikliwie szuka przyczyn schorzenia, jej diagnoza jest trafna, a leczenie szybko przynosi rezultaty. Polecam