dr n. med. Joanna Sward

Bardzo kompetentna,przemiła i uprzejma..leczenie jest przyjemnością, doradza świetnie!!! Dziękuje za pomoc i wsparcie w trudnych chwilach...:)

Dziękuje za pomoc i wsparcie w trudnych chwilach...:)

Bardzo profesjonalna osoba. Już na pierwszej wizycie widać, że Pani doktor posiada ogromne kompetencje. Ekstrakcja, którą przeprowadzała Pani doktor trwała dosłownie chwilkę. Żadnego bólu, żadnego stresu. Jednym słowem POLECAM!

Dr Sward to wysokiej klasy profesjonalistka, która łączy ogromną wiedzę z najwyższą starannością i troską o pacjenta. Chodziłam do wielu dentystów, jednak ciągle wychodziłam od nich niezadowolona. Efekty pracy Pani Dr nie podlegają dyskusji - bezbólowo, bezstresowo. Zawsze otrzymywałam pełna informację o tym jak przebiega leczenie. Dr Sward zawsze podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!!! Małgosia K

Witam, mogę polecić Panią Doktor Joasię z całego serca. Jestem jej pacjentką od prawie 15 lat. Pani dr Sward to nie tylko świetna profesjonalistka, ale przede wszystkim człowiek wielkiego serca, serdeczna,do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Historia mojej walki o piękny uśmiech jest tak długa i wszechstronnie skomplikowana, że bez pomocy tak wyjątkowej osoby jak Pani Doktor absolutnie nie do przejścia. Najprościej mówiąc mojego uśmiechu "nie było" a teraz wygląda świetnie. Zawdzięczam Pani Doktor i całemu Zespołowi "drugie uśmiechnięte życie":))) I to bez bólu! Każdemu przyszłemu pacjentowi Kliniki Aurident na podstawie własnych doświadczeń mogę obiecać pełen profesjonalizm, nowoczesne technologie, wysoką jakość, rzetelność i to czego napewno nie znajdziecie nigdzie indziej a mianowicie fantastyczny Zespół Lekarzy z Panią Doktor Joasią na czele, która leczy sercem. Gorąco polecam wszystkim marzącym o pięknym uśmiechu. Dziękujeeeee:)

Polecam Centrum Stomatologiczne Aurident! Pani dr n.med Joanna Sward jest bardzo miłą, życzliwą osobą. Przede wszystkim słucha pacjenta, a potem stara się mu pomóc. Pani dr Sward oraz reszta zespołu podchodzą do pacjenta profesjonalnie. Wyleczyłam tam kilka zębów i efekt jest zdumiewający, wszystko tak jak należy :) Ząbki zostały wyleczone i pięknie odbudowane! Polecam wszystkim, którzy pragną mieć zdrowe zęby i piękny uśmiech!!! Pozdrawiam Patrycja W.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wrocław"?

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Wrocław
51-502 Wrocław
Indywidualna Praktyka Lekarska i Stomatologiczna
Świętego Jerzego 15
Wrocław
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary