dr n. med. Joanna Sward

Pani DR. Joanna Sward osoba bardzo kompetentna o ogromnym doświadczeniu i profesjonaliźmie, pełna zrozumienia i empatii dla pacjentów.Już na pierwszej wizycie zaplanowała i wdrożyła leczenie zębów.Jestem godna podziwu za jej szybkie i konkretne leczenie.Bardzo dziękuję.POLECAM!!!

Coz moge napisac....Jeszcze nigdy nie spotkalem sie z tak profesjonalna obsluga pacjenta a mam 55 lat i niejednokrotnie korzystalem z podobnych swiadczen. Za kazdym razem czuje sie jak w domu , tyle ciepla emanuuje od calego personelu i od Pani Doktor . Bardzo sie ciesze z faktu , ze polecono mi wlasnie to Miejsce , bo jest rewelacyjne . Strach i obawy jakie mialem przy usunieciu 8 zebow jednoczesnie - wysilek wlozony o dobro pacjenta powalil mnie z nog.... . Moge czesciej sie poddawac takim zabiegom w tak wspanialym gronie ...

Strach i obawy jakie mialem przy usunieciu 8 zebow jednoczesnie - wysilek wlozony o dobro pacjenta powalil mnie z nog.... . Moge czesciej sie poddawac takim zabiegom w tak wspanialym gronie , ale niestety nie mam tyle zebow co rekin .
Bardzo dziekuje za troske i cudowny klimat Wszystkim tam pracujacym dla nas ....dla pacjentow. Dla mnie wszystko na piec z plusem
Pozdrawiam ...Robert z Norwegii

Kolejna ekstrakcja. Spanikowany jadę na spotkanie. I znów oddaję się w złote ręce Pani Joanny. I to kiedy? Dziś, w niedzielę. Mało kto da wiarę, że w niedzielę zostałem przyjęty. Mogę powiedzieć, że to świadczy o wielkiej empatii i dobroduszności Pani Joanny. Bo kto przyjmuje w dni wolne od pracy? Każdy ma jakieś plany, wyjazdy, spotkania rodzinne, a tu proszę… Zamiast czekać do wtorku, Pani Joanna przerwała swój sympatyczny niedzielny dzień w gronie najbliższych i przyjechała, aby mnie ratować. Jestem ogromnie zobowiązany Pani Joannie, to Wielki gest. Jestem również pełen ...

Kolejna ekstrakcja. Spanikowany jadę na spotkanie. I znów oddaję się w złote ręce Pani Joanny. I to kiedy? Dziś, w niedzielę. Mało kto da wiarę, że w niedzielę zostałem przyjęty. Mogę powiedzieć, że to świadczy o wielkiej empatii i dobroduszności Pani Joanny. Bo kto przyjmuje w dni wolne od pracy? Każdy ma jakieś plany, wyjazdy, spotkania rodzinne, a tu proszę… Zamiast czekać do wtorku, Pani Joanna przerwała swój sympatyczny niedzielny dzień w gronie najbliższych i przyjechała, aby mnie ratować. Jestem ogromnie zobowiązany Pani Joannie, to Wielki gest. Jestem również pełen podziwu wobec wykonywanej pracy przez Panią doktor. W rękach Pani doktor wszystko odbywa się dość szybko i precyzyjnie. Dzisiejszy zabieg, nie licząc zastrzyku i przesympatycznej rozmowy, trwał dosłownie kilka minut. O tym, że jest zawsze miła atmosfera, nie muszę już nawet chyba dodawać.
Z całego serca polecam wizyty w gabinecie Pani Joanny, widać tutaj profesjonalizm na każdym kroku, zaangażowanie w wykonywaną pracę i dbałość o pacjenta. A to, że Pani Joanna nie pozwoliła mi czekać do wtorku, świadczy o Jej wielkim sercu. Za to jestem Pani doktor niezmiernie zobowiązany! Dziękuję również Pani Emilii, która jest również przemiłą, życzliwą i empatyczną osobą, do której zawsze chętnie wracam.

Bardzo kompetentna,przemiła i uprzejma..leczenie jest przyjemnością, doradza świetnie!!! Dziękuje za pomoc i wsparcie w trudnych chwilach...:)

Dziękuje za pomoc i wsparcie w trudnych chwilach...:)

Bardzo profesjonalna osoba. Już na pierwszej wizycie widać, że Pani doktor posiada ogromne kompetencje. Ekstrakcja, którą przeprowadzała Pani doktor trwała dosłownie chwilkę. Żadnego bólu, żadnego stresu. Jednym słowem POLECAM!

Dr Sward to wysokiej klasy profesjonalistka, która łączy ogromną wiedzę z najwyższą starannością i troską o pacjenta. Chodziłam do wielu dentystów, jednak ciągle wychodziłam od nich niezadowolona. Efekty pracy Pani Dr nie podlegają dyskusji - bezbólowo, bezstresowo. Zawsze otrzymywałam pełna informację o tym jak przebiega leczenie. Dr Sward zawsze podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!!! Małgosia K

Witam, mogę polecić Panią Doktor Joasię z całego serca. Jestem jej pacjentką od prawie 15 lat. Pani dr Sward to nie tylko świetna profesjonalistka, ale przede wszystkim człowiek wielkiego serca, serdeczna,do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Historia mojej walki o piękny uśmiech jest tak długa i wszechstronnie skomplikowana, że bez pomocy tak wyjątkowej osoby jak Pani Doktor absolutnie nie do przejścia. Najprościej mówiąc mojego uśmiechu "nie było" a teraz wygląda świetnie. Zawdzięczam Pani Doktor i całemu Zespołowi "drugie uśmiechnięte życie":))) I to bez bólu! Każdemu przyszłemu pacjentowi Kliniki Aurident na podstawie własnych doświadczeń mogę obiecać pełen profesjonalizm, nowoczesne technologie, wysoką jakość, rzetelność i to czego napewno nie znajdziecie nigdzie indziej a mianowicie fantastyczny Zespół Lekarzy z Panią Doktor Joasią na czele, która leczy sercem. Gorąco polecam wszystkim marzącym o pięknym uśmiechu. Dziękujeeeee:)

Polecam Centrum Stomatologiczne Aurident! Pani dr n.med Joanna Sward jest bardzo miłą, życzliwą osobą. Przede wszystkim słucha pacjenta, a potem stara się mu pomóc. Pani dr Sward oraz reszta zespołu podchodzą do pacjenta profesjonalnie. Wyleczyłam tam kilka zębów i efekt jest zdumiewający, wszystko tak jak należy :) Ząbki zostały wyleczone i pięknie odbudowane! Polecam wszystkim, którzy pragną mieć zdrowe zęby i piękny uśmiech!!! Pozdrawiam Patrycja W.

Klinika w której warto się leczyć. Doktor Sward jest najlepsza. Takie jest moje zdanie. Lecze się od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam. Doktor przeprowadziła u mnie skomplikowane i kompleksowe leczenie. Miałam "ruinę w buzi" a wyszłam z pięknym uśmiechem. Skończyły się moje problemy z zębami, teraz chodzę tylko na przeglądy i profilaktykę. Polecam

Cudowny człowiek i najlepszy stomatolog pod słońcem! Pani doktor BARDZO DZIĘKUJĘ! Koronki bez tego paskudnego metalu w środku są prześliczne. Teraz z radością się uśmiecham, a co najważniejsze nie ma już tego paskudnego błysku metalu przy dziąsłach,jaki miałem w starych koronach. Żałuję, że tak długo czekałem z ich wymiana i że wcześniej nie trafiłem do Auridentu. Miała Pani rację i dobrze, że Pani zaufałem. Każdego dnia, gdy uśmiecham się do lustra myślę ciepło o Pani i dziewczynach z Auridentu. Stworzyła Pani naprawdę świetny zespół. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ:)POLECAM PANIĄ WSZYSTKIM ZNAJOMYM.

Cudowny człowiek i najlepszy stomatolog pod słońcem!