dr n. med. Joanna Sward

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałem. Dzięki dr nie straciłem zęba, ktorego wszyscy inni chcieli usunąć.

Jestem pacjentką , co prawda nie systematyczną,ale zawsze z trudnymi przpadkami do leczenia.Pani Doktor uratowała mi dwa zęby .Wczesniej zaliczyłam kilku partaczy i już więcej nie mam zamiaru ich oglądać!.Teraz już wiem,że najlepiej leczyć zęby tylko u Pani Doktor Sward w gabinecie AURIDENT.

POLECAM :) Bardzo fajna dr, ciagle usmiechnieta i zna sie na rzeczy. Trafiłam do auridentu ze złamana jedynką, miałam dusze na ramieniu, bałam się ze trzeba będzie wyrwac zęba..ale dzieki dr mam dzisiaj piekną koronę :) musze przyznać,że mój nowy zab wygląda o niebo lepieej niż wyglądał mój własny, zanim go zlamalam. Jestem bardzo zadowolona:)

Zdecydowanie na TAK!!! Super lekarz :)Polecam wszystkim a zwlaszcza tym co stracili nadzieje,ze mozna miec super zęby:)

Jest świetna..Profesjonalizm i wiedza górna pólka..Jestem bardzo zadowolona. Długo szukalam lekarza bo zależało mi na efekcie kosmetycznym, po pierwszej wizycie wiedzialam, ze trafilam w dobre ręce.Mam zrobione piekne licówki, teraz wyglądam i czuje sie zupełnie inaczej. Wreszcie mam kolor zębów taki o jakim marzyłam a juz myślałam, że nic nie da sie zrobić. Dr Sward polecam kazdemu kto potrzebuje czegoś wiecej niz zwykłej plomby :)