lekarz Joanna Szczepańska

Internista

Być może dr Szczepańska uratowała mi życie. Nawet przesadzam, to niewiele - z pewnością uchroniła mnie przed bardzo poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi, cierpieniami i strachem. Jak? Kompetencją i starannością w badaniu. Przez wiele lat leczyłem się u wielu lekarzy na dolegliwości gastryczne. Szybko przepisywali coraz to inne leki na zgagę i niestrawność i tyle. P. Szczepańska, do której trafiłem przypadkiem, przede wszystkim uważnie mnie wysłuchała (!!!), a potem starannie (!!!) zbadała. Okazało się, że konowały, u których poprzednio bywałem, nie rozpoznały klasycznych objawów kamicy żółciowej. A kamienie wielkości połowy piłki pingpongowej właśnie przebijały się przez ścianki pęcherzyka, zagrażając zapaleniem otrzewnej. W ciągu 3 dni po wizycie byłem operowany. P. Szczepańska nie tylko spowodowała błyskawiczne wykonanie u mnie potrzebnych badań (jeszcze tego samego dnia) i natychmiastową konsultację chirurga. Wystawiła mi też zaświadczenie, żeby w razie wystąpienia zap. otrzewnej w ciągu najbliższej doby, kiedy nie będę jeszcze w szpitalu, załoga wezwanej karetki pogotowia nie próbowała zlekceważyć tematu. Niezwykłe zaangażowanie, wysoka kompetencja - odniosłem wrażenie, że p. Szczepańska jest żywcem przeniesiona z jakiegoś amerykańskiego serialu o lekarzach...

Wielkie poszanowanie dla tego lekarza mam ja. moja Rodzina i moi znajomi którzy korzystali z porad i leczenia w LUXMED! Bardzo brak porady, diagnoz i trybu leczenia Pani Szczepańskiej ale w poszukiwania Jej, obecnego miejsca przyjmowania chorych na terenie Warszawy, nie dało rezultatu, żal. O Jej atutach świadczą same 5- gwiazdki w poszczególnych elementach oceny.

Ten lekarz na prawdę chce, potrafi i pomaga. Mnie pomógł w sprawie, z którą nie poradził sobie specjalista gastrolog (dr n. med.), ale nie tylko w tej. Szkoda, że zmienił przychodnię, nie mogę go teraz nigdzie znaleźć. Naprawdę gorąco polecam.

Moje niskie oceny spowodowane są głównie zachowaniem Pani Doktor względem pacjenta. Dla mnie wygląda to na postępującą "manię wyższości". Złośliwe żarty, którymi kwitowała każdy objaw mojej choroby, o którym opowiadałem były po prostu nie na miejscu. Tym bardziej, że okazało się, iż nie jest to (tak jak usilnie wmawiała mi Pani Doktor) choroba psychiczna, tylko groźna choroba układu oddechowego. Może miała gorszy dzień akurat jak miałem wizytę, ale tak mnie zniechęciła do swojej osoby, że na pewno do niej nie wrócę.

bez zachwytów, może jestem za bardzo wymagający, ale nie można też powiedzieć złego słowa o pani doktor spodziewam sie więcej po lakarzu, ale to chyba i tak najlepszy jakiego spotkałem na swojej krótkiej drodze leczenia

Rewelacyjny lekarz. Miły, kompetentny, z poczuciem humoru. Pyta o zdanie, dokładnie tłumaczy przyczyny, skutki, działania niepożądane :)) Do tego niesamowite podejście do pacjenta - zawsze badanie (ciśnienie, osłuchanie). Przez kilka miesięcy chodziłam od lekarza do lekarza, dopiero Pani Szczepańska zleciła badania, co pozwoliło wykryć chorobę!

Najlepszy lekarz na świecie! Przez kilka lat byłam odsyłana od jednego lekarza do drugiego. Traf chciał, że nareszcie trafiłam do Pani Szczepańskiej. Bardzo sie cieszę, że jest moim lekarzem i nie zamienię jej na nikogo innego. Znalazła przyczynę mojej choroby a teraz pomaga mi ją wyleczyć. Dziękuję jej za wszystko, co dla mnie robi.

Super lekarz. Kompetentna i bardzo sympatyczna.Fachowe i skuteczne leczenie. Godna polecenia. Jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor. Strzał w dziesiątkę. Widzę efekty zastosowanego leczenia. Trafna i szybka diagnoza, profesjonalne podejście do pacjenta.

Bardzo miła, kompetentna, godna polecenia pani doktor ciesze się ze akurat na nią trafiłam polecam

Nie wyobrażam sobie opieki medycznej innego lekarza.Godna zaufania i polecenia.

Nie wyobrażam sobie opieki medycznej innego lekarza.Godna zaufania i polecenia.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49