lek. dent. Joanna Szczotka-Kręgiel

Bardzo polecam Panią Doktor Joannę Szczotka-Kręgiel. Wraz z córką uczęszczam do jej gabinetu od lat, zawsze jesteśmy zadowolone, bezbolesne i bezproblemowe zabiegi dentystyczne są wykonywane przez osobę ciepłą i serdeczną dla pacjenta. Jest lekarzem profesjonalnym z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Potrafi doradzić i wykonać pracę z rewelacyjnym skutkiem. Sama tego doświadczyłam i choć Pani Doktor mogła wykorzystać sytuację i wykonać korektę mojego uzębienia za duże pieniądze ( korony ) to zaproponowała znacznie prostszy i mega tańszy zabieg, dzięki któremu jestem bardzo zadowolona. UCZCIWOŚĆ I UMIEJĘTNOŚCI to wizytówka Pani Doktor Szczotka-Kręgiel. Dziękuje Pani Doktor :))) Bardzo polecam. Bożena.

Bardzo dobrze leczą, profesjonalne podejście do pacjenta,doskonałe doradztwo medyczne, uprzejmość i kultura do pacjenta, nagrody dla najmłodszych pacjentów za pielęgnację zębów itd.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Bielsko-Biała"?

lek. dent.

Bielsko -Biała, ul. Żywiecka 204
Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED - Ryszard Konior
ulica Pszenna 11
43-300 Bielsko-Biała
Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B

Marek Niemiec