Joanna Szeląg-Blachowicz

Położna

Zupełny brak empatii. Ta pani minęła się z powołaniem . Bardzo niemiła podczas jak i po porodzie (!) mimo wykupionej opieki okołoporodowej . Nie polecam

Cudowna kobieta. Z Panią Joanną w marcu tego roku urodziłam swoją pierwszą córeczkę, w sposób naturalny i bez znieczulenia. Czasy pandemii, porody rodzinne zakazane, byłam sama, nie było łatwo. Pani Joanna przeprowadziła mnie przez poród w sposób perfekcyjny, wsłuchiwałam się w to co mówiła, była czujna na wszelkie moje reakcje, pomagała się wyciszyć, tłumaczyła wszystko ze spokojem, czułam że jestem w najlepszych rękach. Jest człowiekiem z sercem na dłoni i wykonuje swój zawód z powołania, bardzo profesjonalnie. Pozdrawiamy Panią Pani Joanno bardzo serdecznie! Ania i Ada N.

Pozdrawiamy Panią Pani Joanno bardzo serdecznie!
Ania i Ada N.

Z Panią Joanną pierwszego syna rodziłam w 2009 r., drugiego 12.05. tego roku. To właśnie dzięki Pani Asi obydwa porody wspominam bardzo pozytywnie. W trakcie porodu jest ogromnym wsparciem, czuwa nad bezpieczeństwem mamy i dziecka, prowadzi przez cały proces porodowy. Idealna położna, ciepła kobieta. Pani Asiu jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Z pania Joanna rodzilam pierwszego synka w 2016 roku. Byla bardzo profesjonalna i super pomocna. Wiadomo, ze porod kazdy musi przepracowac sam, polozna za nikogo dziecka nie urodzi. Doradzala mi bardzo dobrze jakie pozycje przyjac, dzieki niej porod poszedl sprawnie i uniknelam vacuum, pomimo ze ja jestem mala a synek 97 centyl i nie bylo latwo. Bardzo polecam.

Dwa porody z Panią Asią i oba będę wspominała wspaniale. Trzeba tylko pozwolić się jej przez poród przeprowadzić ;)

Odradzam tę położną.jeśli ktoś lubi negatywną motywacje to owszem taka osoba jest odpowiednia ale do mnie zupełnie nie trafiają teksty podczas porodu „myślisz tylko o sobie” , „ jak zaraz nie urodzisz to będzie cesarka” „ale koza z ciebie” „masz ty charakterek” „ nie myślisz o dziecku” itp. Położna zaproponowała tylko dwie pozycje i w każdej mnie krytykowała ze źle, nie dobrze i że nie o to chodzi jednocześnie nie mówiąc co mam poprawić. Na początku kiedy zjawiłam się w szpitalu z dużym bólem, a okazało się ze mam dopiero 2cm rozwarcia usłyszałam ze niezła ze niezła panikę zasialam. Generalnie rzecz ujmując jeśli chodzi o fachowa wiedzę, podjęte decyzje podczas porodu apropo oksytocyny, znieczulenia i szycia krocza to nie mam zastrzeżeń jednak jako człowiek, psychologicznie i jako wsparcie ta Pani absolutnie nie sprawdziła się w tej roli.

Bardzo polecam Panią Joanne , kobieta z wielka cierpliwością zaangażowaniem.Aczkolwiek jestem świeżo po porodzie to mimo wszystko dobrze wspominam cała drogę do ucałowania mojego synka poraz pierwszy i to Dzięki Cudownej poloznej :) Mimo ze ze zmęczenia bardzo mało współpracowałam polozna się nie poddawała rodziła razem ze mną . Cudowna kobieta wspierała mnie jak i męża . Duzo jej zawdzięczam mimo ze mój porod po kilku godzinach skończył się cesarka ja i tak jej z całego serca dziękuje. Jeśli Pani Joanna się zgodzi to napewno kolejny porod będzie z nia ...

Dzięki Cudownej poloznej :) Mimo ze ze zmęczenia bardzo mało współpracowałam polozna się nie poddawała rodziła razem ze mną . Cudowna kobieta wspierała mnie jak i męża . Duzo jej zawdzięczam mimo ze mój porod po kilku godzinach skończył się cesarka ja i tak jej z całego serca dziękuje. Jeśli Pani Joanna się zgodzi to napewno kolejny porod będzie z nia :) Jeżeli Pani to czyta to dziekuje jeszcze raz za wszystko:)

Niestety nie dane nam było otrzymać od tej położnej wsparcia. Pani Blachowicz podczas porodu tylko straszyła co może się stać jak nie będę z nią współpracowała, ale zarówno dla mnie jak i dla męża jej komunikaty były trudne do odczytania. Podobnie jak u jednej z przedmówczyń zwracała się częściej do męża niż do mnie (trochę jakbym była jeszcze dzieckiem lub w ogóle mnie nie było) a w głosie słychać było bardziej pogardę niż zrozumienie.

Niestety nie dane nam było otrzymać od tej położnej wsparcia.

Stanowczo odradzam, tej pani brakuje empatii przede wszystkim, w dniu porodu wprowadzila mnie w jeszcze wiekszy stres krzyczac na mnie przez co do dzis mam uraz. Mila tylko na pierwszym spotkaniu, potem kazdy kontakt z nia to jakby łaske robila. Widzialam niepochlebne opinie wczesniej na jej temat ale byla jedyna wolna polozna wiec jej zaufalam, to byl blad i nikomu nie polecam.

Piszę na świeżo, bo poród miał miejsce dopiero tydzień temu. Jestem niezmiernie wdzięczna pani Joannie za fachową i rzetelną opiekę w trakcie całego przedsięwzięcia. Dzięki pani położnej czułam się bezpiecznie podczas porodu. Pani Joanna dyrygowała moim oddechem, ciałem i głową, dzięki czemu moja córeczka przyszła na świat szybko i w bardzo dobrej kondycji, a ja przetrwałam poród bez traumy, a całe wydarzenie przyniosło mi wielką satysfakcję. Pani Joanna dbała o mnie, ustawiała myślenie o skurczach, monitorowała oddech, nie dawała taryfy ulgowej, tylko mobilizowała do efektywnego działania. Osoba towarzysząca przy porodzie (mąż) również pod wrażeniem.