Joanna Szeląg-Blachowicz

Położna

Cudowna kobieta. Z Panią Joanną w marcu tego roku urodziłam swoją pierwszą córeczkę, w sposób naturalny i bez znieczulenia. Czasy pandemii, porody rodzinne zakazane, byłam sama, nie było łatwo. Pani Joanna przeprowadziła mnie przez poród w sposób perfekcyjny, wsłuchiwałam się w to co mówiła, była czujna na wszelkie moje reakcje, pomagała się wyciszyć, tłumaczyła wszystko ze spokojem, czułam że jestem w najlepszych rękach. Jest człowiekiem z sercem na dłoni i wykonuje swój zawód z powołania, bardzo profesjonalnie. Pozdrawiamy Panią Pani Joanno bardzo serdecznie! Ania i Ada N.

Pozdrawiamy Panią Pani Joanno bardzo serdecznie!
Ania i Ada N.

Z pania Joanna rodzilam pierwszego synka w 2016 roku. Byla bardzo profesjonalna i super pomocna. Wiadomo, ze porod kazdy musi przepracowac sam, polozna za nikogo dziecka nie urodzi. Doradzala mi bardzo dobrze jakie pozycje przyjac, dzieki niej porod poszedl sprawnie i uniknelam vacuum, pomimo ze ja jestem mala a synek 97 centyl i nie bylo latwo. Bardzo polecam.

Z Panią Joanną pierwszego syna rodziłam w 2009 r., drugiego 12.05. tego roku. To właśnie dzięki Pani Asi obydwa porody wspominam bardzo pozytywnie. W trakcie porodu jest ogromnym wsparciem, czuwa nad bezpieczeństwem mamy i dziecka, prowadzi przez cały proces porodowy. Idealna położna, ciepła kobieta. Pani Asiu jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Bardzo polecam Panią Joanne , kobieta z wielka cierpliwością zaangażowaniem.Aczkolwiek jestem świeżo po porodzie to mimo wszystko dobrze wspominam cała drogę do ucałowania mojego synka poraz pierwszy i to Dzięki Cudownej poloznej :) Mimo ze ze zmęczenia bardzo mało współpracowałam polozna się nie poddawała rodziła razem ze mną . Cudowna kobieta wspierała mnie jak i męża . Duzo jej zawdzięczam mimo ze mój porod po kilku godzinach skończył się cesarka ja i tak jej z całego serca dziękuje. Jeśli Pani Joanna się zgodzi to napewno kolejny porod będzie z nia ...

Dzięki Cudownej poloznej :) Mimo ze ze zmęczenia bardzo mało współpracowałam polozna się nie poddawała rodziła razem ze mną . Cudowna kobieta wspierała mnie jak i męża . Duzo jej zawdzięczam mimo ze mój porod po kilku godzinach skończył się cesarka ja i tak jej z całego serca dziękuje. Jeśli Pani Joanna się zgodzi to napewno kolejny porod będzie z nia :) Jeżeli Pani to czyta to dziekuje jeszcze raz za wszystko:)

Odradzam tę położną.jeśli ktoś lubi negatywną motywacje to owszem taka osoba jest odpowiednia ale do mnie zupełnie nie trafiają teksty podczas porodu „myślisz tylko o sobie” , „ jak zaraz nie urodzisz to będzie cesarka” „ale koza z ciebie” „masz ty charakterek” „ nie myślisz o dziecku” itp. Położna zaproponowała tylko dwie pozycje i w każdej mnie krytykowała ze źle, nie dobrze i że nie o to chodzi jednocześnie nie mówiąc co mam poprawić. Na początku kiedy zjawiłam się w szpitalu z dużym bólem, a okazało się ze mam dopiero 2cm rozwarcia usłyszałam ze niezła ze niezła panikę zasialam. Generalnie rzecz ujmując jeśli chodzi o fachowa wiedzę, podjęte decyzje podczas porodu apropo oksytocyny, znieczulenia i szycia krocza to nie mam zastrzeżeń jednak jako człowiek, psychologicznie i jako wsparcie ta Pani absolutnie nie sprawdziła się w tej roli.

Piszę na świeżo, bo poród miał miejsce dopiero tydzień temu. Jestem niezmiernie wdzięczna pani Joannie za fachową i rzetelną opiekę w trakcie całego przedsięwzięcia. Dzięki pani położnej czułam się bezpiecznie podczas porodu. Pani Joanna dyrygowała moim oddechem, ciałem i głową, dzięki czemu moja córeczka przyszła na świat szybko i w bardzo dobrej kondycji, a ja przetrwałam poród bez traumy, a całe wydarzenie przyniosło mi wielką satysfakcję. Pani Joanna dbała o mnie, ustawiała myślenie o skurczach, monitorowała oddech, nie dawała taryfy ulgowej, tylko mobilizowała do efektywnego działania. Osoba towarzysząca przy porodzie (mąż) również pod wrażeniem.

Zdecydowałam się powierzyć na czas porodu Pani Joannie po rekomendacji znajomych - rekomendująca mama od razu rozpromieniła się na wspomnienie o Pani Joannie i wiedziałam, że takiej osoby szukam - i nie pomyliłam się - ja również rekomenduję i wspominam Panią Joannę z uśmiechem. Moim zdaniem Pani Joanna to IDEALNA POŁOŻNA - kompetentna, bardzo sympatyczna (oboje z mężem zakochaliśmy się w Pani Joasi i chcielibyśmy częściej mieć możliwość naładowania się jej pozytywną energią :), a przede wszystkim daje poczucie bezpieczeństwa, które dla mnie było priorytetem. Zaufałam Pani Joannie na tyle, że zrezygnowałam ze znieczulenia i nie żałuję swojej decyzji mimo, że teraz urodziłam ponad 4 kg brzdąca. Mimo, że to moje drugie dziecko niestety nie udało się "uratować" krocza (mimo prób Pani Joanny - nie dałam rady) i popękałam, co mnie nie dziwi z uwagi na rozmiary mojego dziecka. Ale co najważniejsze - Pani Joanna tak mnie "naprawiła" :) że już tuż po porodzie mogłam normalnie funkcjonować i "biegać" po szpitalu. Nie wiem jak to zrobiła, że po porodzie nic mnie boli, ale ja nie mam wątpliwości, że zaopiekowała się mną najlepsza położna o jakiej mogłam marzyć :) Pani Joanno - BARDZO DZIĘKUJEMY :))

Jestem bardzo zadowolona z położnej i szpitala św Zofii. To prawda że własna położna kosztuje 1500 zł + 100zł za konsultacje ale jest tego warta. Poza tym podpisuje się umowę z fundacją i ona dzieli się tą kwotą ze szpitalem, więc w interesie szpitala jest aby Cię przyjęli, nie ma takiej opcji że zaliczka 300 zł przepada. Nie ma opcjii że Cię odeślą. Dzwonisz do położnej jak masz pierwsze symptomy i ona rezerwuje Ci miejsce. Osobiście mogę powiedzieć, że poród w wannie był b udany, położna oddychała ze mną i mówiła mi co mam robić oraz chwaliła mnie za postępy w porodzie więc czułam jej opiekę i wsparcie. Okazało się że nie było potrzebne znieczulenie zewnątrzoponowe, chociaż nastawiałam się na to, że na pewno będę chciała, woda jakoś łagodzi skurcze i wycisza, przychodzą tak falami i jakoś łagodniej się ten poród przechodzi. Najlepiej wydane pieniądze w życiu!

Dwa porody z Panią Asią i oba będę wspominała wspaniale. Trzeba tylko pozwolić się jej przez poród przeprowadzić ;)

Bardzo dobra połoźna. Zna się na rzeczy, tłumaczy i otacza opieką. Sprawnie przeprowadziła nasz poród. Poród bez znieczulenia (specyficzna sytuacja-ze względu na zdrowie dziecka) Pani Joanna była skupiona na tym co trzeba zrobić w danej chwili u dziecka i u mnie, wspaniałe dobrała w każdej fazie porodu odpowiednie dla mnie pozycje i rozwiązania. Ja nie zauważyłam minusów. Pozdrwiam