Joanna Szeląg-Blachowicz

Położna

Bardzo dobra połoźna. Zna się na rzeczy, tłumaczy i otacza opieką. Sprawnie przeprowadziła nasz poród. Poród bez znieczulenia (specyficzna sytuacja-ze względu na zdrowie dziecka) Pani Joanna była skupiona na tym co trzeba zrobić w danej chwili u dziecka i u mnie, wspaniałe dobrała w każdej fazie porodu odpowiednie dla mnie pozycje i rozwiązania. Ja nie zauważyłam minusów. Pozdrwiam

Kompetentna oraz bardzo ciepła położną. Mój poród z Jej udziałem to najcudowniejsze przeżycie jakie doświadczyłam. W każdym momencie była przy mnie i dawała poczucie bezpieczeństwa mi oraz mojemu partnerowi . Polecam z całego serca!

Zarówno szpital św Zofii jak i Położna Szeląg bardzo mnie rozczarowały. Podejście masowe- im wiecej płatnych pacjentek tym lepiej ale opieka i pomoc żadna a wręcz wprowadzanie w błąd. Pani Szeląg chyba bierze sobie na głowę za dużo " prywatnych " pacjentek o które potem nie jest w stanie zadbać a wręcz ( mówiąc prosto z mostu ) spławia je na drzewo! Nie polecam tej Pani!

Z p.Joanną spotkaliśmy się jeden raz, przed planowanym zawarciem umowy o indywidualną usługę okołoporodową. W czasie spotkania była zaangażowana i dużo tłumaczyła, było ogólnie bardzo miła. Po kilku dniach zadzwoniła jednak i kategorycznie oraz niezbyt przyjemnie odmówiła dalszej współpracy. Odmówić dalszej współpracy ma prawo każdy, ale nagła zmiana nastawienia z przyjaznego na oschłe i niezbyt przyjemne było dla nas przykre oraz zdziwiło nas, wzbudziło też trochę nieufności. Co do kompetencji to trudno powiedzieć, bo do współpracy nie doszło.

Co do kompetencji to trudno powiedzieć, bo do współpracy nie doszło.

Cudowna polozna- ANIOŁ! Pełen profesjonalizm, a jednocześnie ciepłe i troskliwe podejście sprawiły ze porod wspominam jako cudowne przeżycie. Jeszcze raz dziękuje! Następny porod tylkoz panią Joanna!

PANI ASIA TO ANIOŁ KOBIETA , KTÓRA MA W SOBIE CIEPŁO DAJE POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA PODCZAS PORODU , POMAGA I W OGÓLE WSZYSTKO NAJ NAJ NAJ !!!!!! POLCAM!!!!!

POLCAM!!!!!

Niestety w moim przypadku pani szeląg sie nie sprawdziła. Głownie z powodu braku empatii. Była nieprzyjemna i nie dała mi wsparcia

Jestem bardzo zadowolona z położnej i szpitala św Zofii. To prawda że własna położna kosztuje 1500 zł + 100zł za konsultacje ale jest tego warta. Poza tym podpisuje się umowę z fundacją i ona dzieli się tą kwotą ze szpitalem, więc w interesie szpitala jest aby Cię przyjęli, nie ma takiej opcji że zaliczka 300 zł przepada. Nie ma opcjii że Cię odeślą. Dzwonisz do położnej jak masz pierwsze symptomy i ona rezerwuje Ci miejsce. Osobiście mogę powiedzieć, że poród w wannie był b udany, położna oddychała ze mną i mówiła mi co mam robić oraz chwaliła mnie za postępy w porodzie więc czułam jej opiekę i wsparcie. Okazało się że nie było potrzebne znieczulenie zewnątrzoponowe, chociaż nastawiałam się na to, że na pewno będę chciała, woda jakoś łagodzi skurcze i wycisza, przychodzą tak falami i jakoś łagodniej się ten poród przechodzi. Najlepiej wydane pieniądze w życiu!

Pani Joanna ciepła i profesjonalna :) Pomogła przyjść na świat mojej córci. Fachowa , sympatyczna i wie co robi :) Jeśli ktoś obawia się swojego pierwszego porodu ja zdecydowanie polecam !!

Pani Joanna ciepła i profesjonalna :)

Rodziłyśmy 2011, rodzić będziemy w 2012...polecam...full profesjonalizm:)

Rodziłyśmy 2011, rodzić będziemy w 2012...polecam...full profesjonalizm:)