Joanna Szeląg-Blachowicz

Położna

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej opieki Pani Joanny.Zadbala o moje bepieczenstwo, komfort oraz intymna atmosfere w czasie porodu.

Pani Joanna Szeląg jest kompetentną zdecydowaną w swoich działaniach położną.Wykazywała duże zainteresowanie już przed porodem a także odwiedziła mnie kilka dni po porodzie w szpitalu. Bardzo polecam jeśli ktoś lubi konkretne i zdecydowane osoby.Uważam że przy porodzie sprawdziła się znakomicie.

Pani Joasia napewno ma bogatą wiedzę i doświadczenie,ale oprócz tego lekarz czy położna nie powinni zapominać że są ludźmi i odrobina sympatii,wsparcia też jest potrzebna dla pacjenta.Tego wsparcia i ciepłego słowa zabrakło,za to po porodzie gdy zasłabłam,Pani Joasia zapytała męża czy żona zawsze taka niepokorna,zupełnie nie rozumiem tej osoby,jest to oschła osoba,która nie sprawia sympatycznego wrażenia,nie chciałabym z nią już rodzić.

Uśmiech, kompetencja, bezpieczeństwo, słowem Pani Asia :-)

Uśmiech, kompetencja, bezpieczeństwo, słowem Pani Asia :-)

Zdecydowałam się powierzyć na czas porodu Pani Joannie po rekomendacji znajomych - rekomendująca mama od razu rozpromieniła się na wspomnienie o Pani Joannie i wiedziałam, że takiej osoby szukam - i nie pomyliłam się - ja również rekomenduję i wspominam Panią Joannę z uśmiechem. Moim zdaniem Pani Joanna to IDEALNA POŁOŻNA - kompetentna, bardzo sympatyczna (oboje z mężem zakochaliśmy się w Pani Joasi i chcielibyśmy częściej mieć możliwość naładowania się jej pozytywną energią :), a przede wszystkim daje poczucie bezpieczeństwa, które dla mnie było priorytetem. Zaufałam Pani Joannie na tyle, że zrezygnowałam ze znieczulenia i nie żałuję swojej decyzji mimo, że teraz urodziłam ponad 4 kg brzdąca. Mimo, że to moje drugie dziecko niestety nie udało się "uratować" krocza (mimo prób Pani Joanny - nie dałam rady) i popękałam, co mnie nie dziwi z uwagi na rozmiary mojego dziecka. Ale co najważniejsze - Pani Joanna tak mnie "naprawiła" :) że już tuż po porodzie mogłam normalnie funkcjonować i "biegać" po szpitalu. Nie wiem jak to zrobiła, że po porodzie nic mnie boli, ale ja nie mam wątpliwości, że zaopiekowała się mną najlepsza położna o jakiej mogłam marzyć :) Pani Joanno - BARDZO DZIĘKUJEMY :))

W maju rodziłam z Joasią - dzięki niej cały poród trwał tylko 2 godziny z minutami. ZDECYDOWANIE POLECAM.

Kilka dni temu rodziłam z panią Asią :-) jest cudowna, wspaniała, miła, kompetentna. POLECAM!!!!!!!!!!!!!! PORÓD Z NIĄ TO PRZYJEMNOŚĆ!!!!!!!!!!!!!

PORÓD Z NIĄ TO PRZYJEMNOŚĆ!!!!!!!!!!!!!

Rodziłam z tą amatorką swoje pierwsze dziecko i nikomu, nawet najgorszemu wrogowi nie zyczę takiego stresu, jakiego zaznalam podczas porodu dzięki Pani Szelag, 11h prob rodzenia silami natury, porod zakonczony cc - tylko przez moj protest na oksytocynę, uwagi z stylu, zebym nie przesadzala z poziomem bolu, zerowe wsparcie podczas porodu, przy cc czekanie sobie gdzies na korytarzu, no i przy falstarcie pretensje, ze musiala na darmo do szpitala przyjezdzac, minela się z powolaniem, ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!!!!!!

nie byłam zadowolona. Nie wykazała zrozumienia.M

nie byłam zadowolona. Nie wykazała zrozumienia.M

Bardzo dobra położna, rodziłam z nią dwa razy i jestem szczęśliwa, że mogę wspominać poród jako coś cudownego a nie traumę. Dziękuję :)