Joanna Szeląg-Blachowicz

Położna

Pani Joasia to cudowna położna ale i przemiły człowiek. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie, jest spokojna i opanowana co udziela się rodzącej. Wzbudza ogromne zaufanie i poczucie, że jest się w najlepszych rękach. Informuje pacjentkę o wszystkim co się dzieje i co się może wydarzyć, objaśnia każdy etap porodu, bardzo pomaga. Brak słów, żeby wyrazić wdzięczność :D Z całą pewnością drugie dzieciątko chcemy rodzić z panią Joasią

Bardzo dobra położna, raz u niej rodziłam i teraz będę drugi raz.

Bardzo dobra położna, raz u niej rodziłam i teraz będę drugi raz.

Przemiła, bardzo kompetentna osoba. Dzięki zaufaniu jakie wzbudza, swojej wiedzy i doświadczeniu poród przebiega szybko a pacjentka czuje, że jest w dobrych rękach. Polecam wszystkim przyszłym mamom.

Rodziłam z Panią Joasią kilka dni temu. Był to mój pierwszy poród. Przez cały czas miałam poczucie, że jestem w dobrych rękach, dla mnie miało to ogromne znaczenie. Pani Joasia jest osobą opanowaną, kompetentną i miłą.

Rodziłam z Panią Joasią kilka dni temu.

Rodziłam z Panią Joasią synka lutym 2010 to mój pierwszy poród i wszystko sprawnie przebiegło o 20.40 mój synek już był moich ramionach. Dziękuję za fachową opiekę.

Cudowna położona. Kompetentna, bardzo konkretna i uprzejma. Wspaniały poród dzięki Joasi!

Rodziłam z pania Joasią synka w maju 2009r. Do szpitala przyjechalam ok 8 rano. Porod silami natury przebiegl sprawnie i po 12 syn byl juz na swiecie.Byl to moj pierwszy porod z ochrona krocza. Pani Joasia to osoba kompetentna, miła a przede wszystkim bardzo konkretna i opanowana. Polecam.

rodziłam z Panią Joasią swojego synka. Jestem bardzo zadowolona z opieki i poprowadzenia porodu.

Rodziłam z nią pierwsze dziecko i napewno będę rodzić drugie. Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna osoba.