lekarz Joanna Trawińska-Kowalska

Pani „doktor” chyba pomyliła się z powołaniem, w mojej ocenie ma niewiele wspólnego z lekarzem. Na mojej pierwszej wizycie u niej na N F Z zostałem potraktowany jak intruz. Poświęciła mi raptem kilka minut, a badanie organoleptyczne trwało minutę. Obwiniła mnie, że sam sobie jestem winien za obecny stan zdrowia i że nic nie robię aby to poprawić. Odesłała mnie do internetu aby sam sobie poszukał odpowiednie treningi na kręgosłup. Wypisała skierowanie na RM, a dalej abym szukał sobie neurochirurga, choć w Koninie będzie ciężko, a o wizycie na NFZ nawet nie wspomnę. Na koniec powiedziała żebym do niej więcej nie przychodził, bo nie mam po co. Taki to lekarz 🙁, żenada po prostu ! Nikomu nie polecam !!!!

Poszedłem do p. Trawinskiej ze zwyklym problemem błędnika, opisałem problem, moje spostrzeżenia i wyszedłem z recepta na silne leki przeciwpadaczkowe! po paru dniach czułem się jeszcze gorzej, odstawiłem leki i trochę mi się poprawiło, doktorka kazała mi wrócić z wynikiem badań rezonansu jak będę miał po czym wchodząc do niej poza kolejką z wynikami dostałem orzchan, że skoro jest dobry to po co tu przychodzę? Po krótkiej prosbie o pomoc stwierdziła, że to przypadek męskiej migreny i przez następny miesiąc do wizyty mam żreć solpadeine i ketonal! Zdecydowanie odradzam wizyt u tej pani.

Pani Kowalska jest lekarzem z powołania, zawsze udziela wyczerpujących informacji o pacjencie. Mój ojciec leżał na Oddziale Neurologii, na którym pracuje pani Doktor. Niestety ojca nie udało się wyleczyć i zmarł z powodu raka płuc (z licznymi przerzutami).Mój ojciec miał fachową opiekę. Pani doktor załatwiła dla mojego ojca Hospicjum, gdzie natychmiast został przyjęty. Polecam tego lekarza. PANI DOKTOR, z całego serca życzę wszystkiego co najlepsze, dla Pani i rodziny. Przede wszystkim życzę, aby we wszystkim co Pani robi dla tych biednych, schorowanych ludzi, PAN BÓG Pani błogosławił.

Bardzo świetna Pani neurolog.Odrazu widać że lekarz z powołania.Bardzo miła i konkretna w swoim fachu kobieta.Polecam.