dr Joanna Walczyńska

Neurolog

Fantastyczny Lekarz. Jestem zachwycona podejściem Pani doktor do pacjenta. Wzbudza zaufanie. Polecam.

Leczę się u pani doktor i nigdy nie było żadnych kłopotów. Problemy, z którymi do niej przychodzę, traktuje poważnie i próbuje znaleźć rozwiązanie.

Wspaniała lekarz,jakich w naszym kraju mało. Jest bardzo kompetentna i uprzejma, czym wzbudza zaufanie. Poważnie podchodzi do zgłaszanych problemów zdrowotnych. Polecam wszystkim!

To naprawdę wspaniały Doktor. Dobro pacjenta na pierwszym miejscu. Świetny kontakt z ludźmi. Oby wszyscy mieli takie podejście do pacjentów.

PANI DOKTOR SUPER .JEST KOMPETENTNA I POŚWIĘCA DUŻO CZASU PACJENTOWI.BARDZO POLECAM .