lekarz Joanna Wąsiewicz-Rager

Bardzo kompetentna i rzeczowa lekarka. Na każdej wizycie poświęca odpowiednią ilość czasu na omówienie przypadku. Ma świetne podejście do dzieci. A gabinet jest bardzo dobrze wyposażony.

Jestem pacjentką od lat i dzięki fachowej i bardzo trafnej diagnozie szybko mi pomogła.Potrafi ze zrozumieniem dla pacjenta omówić każdy problem.Jest najlepszą okulistką jaką spotkałam,bo oprócz ogromnej wiedzy posiada sprzęt do diagnozy .Gorąco polecam!!!!!

Najlepszy lekarz na jakiego trfilam.godny polecenia. Warto wybrac sie na wizytę.pani doktor zawsze pomoże