lek. dent. Joanna Wasilewska-Tomica

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Za jeden ząb zapłaciłam mnóstwo kasy a i tak póżniej go wyrwałam bo zle był zrobiony!!!!!!

Zapłaciłam 300zł za trzy zęby + znieczulenie :) moim zdaniem to wcale nie dużo! Jest to NAJLEPSZA DENTYSTKA NA CAŁYM ŚWIECIE!!! Ja zraziłam się do dentystów przez pewną panią, ale tutaj? PEŁEN PROFESJONALIZM i chyba nikt nie boi się bardziej niż ja! POLECAM W 10000000000000000000% :) nigdy nie zmienię dentystki na inną.

bardzo droga wizyta na to co było robione p.doktor chyba była zmęczona

bardzo droga wizyta na to co było robione p.doktor chyba była zmęczona

Jestem pacjentem Pani doktor od 3 lat i nie zamieniłbym jej na innego lekarza. Dzisiaj byłem w nowym gabinecie w Wiśle i jestem zachwycony. Pełen profesjonalizm i przyzwoite ceny. Polecam