mgr Joanna Wasilukmgr Joanna Wasiluk - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

mgr Joanna Wasiluk

Dietetyk

JEDYNIE TELEFONICZNA REZERWACJA WIZYT!

Realizuję się pracując jako dietetyk. Moje umiejętności
zawodowe poparte są wieloma sukcesami i ...

JEDYNIE TELEFONICZNA REZERWACJA WIZYT!

Realizuję się pracując jako dietetyk. Moje umiejętności
zawodowe poparte są wieloma sukcesami i ciągłym
poszerzaniem dotychczasowej wiedzy na licznych
szkoleniach.
Praca jest zarazem moją pasją. Jestem osobą aktywną
oraz dbającą o zdrowie. Dzięki mojemu doświadczeniu,
pozytywnemu nastawieniu do świata chciałabym
przekonać i Ciebie do zdrowego stylu życia!

Zdecydowanie polecam Panią Joannę. Układa diety rzeczywiście indywidualnie, są smaczne, proste w przygotowaniu i oczywiście skuteczne. Bardzo miła i uśmiechnięta osoba. Wizyty konkretne i motywujące. Pozdrawiam

Nie znajdziecie lepszego dietetyka :) Ważyłem sporo ponad 100kg, w swoim życiu przeszedłem mnóstwo diet i byłem u wielu dietetyków. Dania z diet wyglądały jak z najlepszych restauracji (drogie wyszukane produkty i bardzo czasochłonne w przygotowaniu), ale co z tego jak nie miałem czasu ani pieniędzy na ich przygotowywanie. Inne diety zaś były bardzo rygorystyczne i szybko się poddawałem. Pani Joanna ma zupełni inne podejście do odchudzania - w przepisach daje to co sama gotuje - szybko i prosto! Ponadto uczy zdrowych nawyków żywieniowych. Długo by opowiadać... Jestem bardzo i ...

Pani Joanna ma zupełni inne podejście do odchudzania - w przepisach daje to co sama gotuje - szybko i prosto! Ponadto uczy zdrowych nawyków żywieniowych. Długo by opowiadać... Jestem bardzo i to bardzo zadowolony i polecam :)

Zdecydowanie polecam! Efekty - utrata ponad 30kg to najlepszy przykład, że wystarczy zająć się sprawą pod okiem dobrego specjalisty a można osiągnąć sukces :) :) Ponadto odchudzanie wcale nie było nieprzyjemne i drastyczne!

Waga spada w dół, skóra ładnie się wchłania, jadłospisy są smaczne, wizyty przyjemne i motywujące do pracy - czego chcieć więcej? :) Polecam Panią dietetyk, która zaraziła mnie zdrowym podejściem do diety :)

Z czystym sumieniem polecam Panią Joannę. Miła a zarazem znająca się na rzeczy. Od razu widać, że posiada spore doświadczenie. Swoją wiedzę potrafi przekazać w prosty i zrozumiały sposób. Do tego sama zdrowo się odżywia, na wizytach podaje wiele przykładów z życia wziętych co jeszcze bardziej motywuje mnie do pracy. Jadłospisy nie są wyszukane i czasochłonne. Bez problemu przygotowuje posiłki, mimo że jestem osobą bardzo zabieganą. Kilogramy lecą w dół :)

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Warszawa"?

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31