lekarz Joanna Weiss

3,7

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani dr, miła ,rzeczowa,kompetentna, umie słuchać, bardzo mi pomogła. Chodzę regularnie do niej do poradni neurologicznej. Naprawdę dobry lekarz.

Jestem mega zadowolony z wizyty u Pani Doktor. Nie powiem złego słowa o tej Pani. Polecam każdemu kto mnie pyta o internistę.

Stanowczo i zdecydowanie radzę unikać Pani dr Joanny Weiss-Dobosiewicz. Trafiłam do Niej na SOR osoba bardzo niemiła, by wręcz nie napisać wredna. Pacjentów traktuje z pogardą i odrazą. Głośno negatywnie wypowiada się na temat niemalże każdego pacjenta. Podczas badania bardzo nieprzyjemna, badanie schematyczne - młotkiem po kolanie, nogi do góry... zero pomysłu na pacjenta, niechęć do jakiejkolwiek diagnostyki. Wykonywała u mnie na SOR punkcję lędźwiową, w sposób brutalny, możliwie najbardziej bolesny, z zespołem popunkcyjnym walczyłam 2 tygodnie. Można to było zrobić inaczej, ale jak stwierdził pewien lekarz-kolega Pani doktor słynie Ona z brutalnego i chamskiego podejścia do pacjenta. Słyszałam jak odzywała się do innych pacjentów - równie wrednie i nieuprzejmie, z pogardą jak do mnie i jestem pewna, że moja negatywna opinia nie jest jedyna. NIE POLECAM! Oby na Nią nie trafić na SOR, ani na oddziale SW w Poznaniu.