Dodaj opinię Umów wizytę

Studiowała na Akademii Medycznej w Warszawie oraz na Uniwersytecie Medycznym Heinrich-Heine w Dusseldorfie.Aktualnie odbywa studia doktoranckie w WIM. Ukończyła Dwuletnie Podyplomowe Studia z zakresu Medycyny Estetycznej.
Zatrudniona na stanowisku starszego asystenta na Oddziale Chirurgii Plastycznej CSK MSWiA w Warszawie.

2 miesiące temu miałam wykonywaną przez panią doktor w Formmed es korektę powiek górnych. Zabieg przeprowadzany był w znieczuleniu miejscowym. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo miła i delikatną osobą, a jednocześnie zręcznym i kompetentnym chirurgiem. Przyjemnie sie z nią rozmawia w trakcie zabiegu. Po operacji powieki nie mają nawisików, wyglądają młodziej. Po zabiegu nie miałam praktycznie żadnych siniaków i jeszcze tego samego dnia wróciłam do domu, a po tygodniu do pracy. Teraz czas na powieki dolne. Znowu u pani doktor, nie ma potrzeby zmieniać dobrego lekarza. Po zabiegu opiszę swoje wrażenia.

U Pani dr Wiśniewskiej-Goryń robiłam serię zabiegów ostrzykiwania skóry głowy własnym osoczem. Włosy wreszcie przestały mi wypadać i zaczęły odrastać! Pani doktor jest bardzo rzeczowa, konkretna i odpowiada na wszelkie pytania. Wcześniej stosowałam przeróżne maski, odżywki witaminowe na włosy, ale to nie skutkowało. Okazało się, że na wiele składników mam uczulenie, co skutkowało pogorszeniem stanu skóry głowy i jeszcze większym wypadaniem włosów. Własne osocze nie uczula, bo pochodzi z własnej krwi, a organizm nie jest w stanie tej "substancji" odrzucić. Polecam!

Powiększałam i modelowałam w kwietniu 2017 piersi u pani doktor Wiśniewskiej-Goryń. Wszystko poszło dobrze, wygląd świetny. Na wrześniowych wakacjach wreszcie nie kombinowałam i się nie wstydziłam. Pani doktor bardzo sympatyczna, miała dla mnie dużo czasu i przed i po zabiegu. Klinika Formed i opieka w niej bardzo sympatyczna. Polecam

Byłam u Pani Doktor, aby doradziła mi jak przywrócić skórze jędrność szczególnie w okolicy policzków. Już od kilku lat miałam problem tzw."chomików" i źle się z tym czułam, ale jakoś zawsze nie miałam na siebie czasu. Na pierwszej wizycie poddałam się zabiegowi, który przyniósł wyczekiwany efekt. Pozbyłam się zmarszczek, moja skóra jest jędrna i odmłodzona. Polecam Panią Doktor za jej profesjonalizm i indywidualne podejście do Pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

dr
Agnieszka Bliżanowska