lekarz Joanna Wiśniewska-Szmyt

Internista, Kardiolog

Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor Joannę Wiśniewską-Szmyt. Po raz pierwszy nie czułem się jak rzecz. Pani doktor była trzecią do której trafiłem i już po pierwszej wizycie wiedziałem, że wreszcie trafiłem w dobre ręce. Przy kolejnych wizytach było zainteresowanie moim samopoczuciem, pełne informacje dot. leczenia w spokoju, bez pośpiechu a ponadto co jest dla mnie ważne - wyjaśnienia jak postępować w ewentualnych sytuacjach kryzysowych. Życzę sobie i Wam pacjenci takich lekarzy - miła, rzeczowa, konkretna i kompetentna. Dziękuję Pani Doktor !!!

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Pani doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta i wyjaśnia wszystko na spokojnie. Bardzo dobre dobieranie lekow- łącznie z informacją jak postępować w sytuacjach kryzysowych. Bardzo dokładnie przeprowadzane badania z dokładnym objaśnieniem. Chciałbym bardzo podziękować za profesjonalną opiekę i polecam bardzo