lek. dent. Joanna Wojdalska-Dąbrowska

Ortodonta

Pani doktor jest bardzo miła ,sympatyczna i profesjonalna w leczeniu ortodontycznym, informuje o efektach i ich braku pacjenta.

Typ naciągacza. NIE POLECAM. Owszem jest niby miłą osobą, ale moim zdaniem są to tylko pozory. Pani doktor dokładnie wie na czym tak naprawdę jej zależy i nie jest to niestety dobro pacjenta. Smutne to ale prawdziwe. Odradzam zdecydowanie.

Pani krętaczka: dzieci nosiły aparaty ruchome po 2,5 roku, bez żadnego efektu, dopiero jak skończyły 13 to lat pani ortodontka zaczęła przykładać się do korekty ich zgryzu, bo wizyty były już płatne po 30 zł od dziecka. Miałam wrażenie, że czekała, aż dzieci przekroczą ten próg 13.roku życia, żeby lepiej na nas zarobić. Nie przejmowała się, że dzieci się zrażają do aparatu nie widząc poprawy. Nigdy nie miała czasu, żeby wyjaśnić, dlaczego nie zmienia sposobu leczenia wady zgryzu. Ma zawsze jakichś praktykantów, których nie kontroluje co tam sobie pozaginają w ...

Nigdy nie miała czasu, żeby wyjaśnić, dlaczego nie zmienia sposobu leczenia wady zgryzu. Ma zawsze jakichś praktykantów, których nie kontroluje co tam sobie pozaginają w aparatach pacjentów, bo pacjentów przyjmuje taśmowo. I to co utkwiło mi w pamięci: zawsze szczególną wagę przykłada, żeby pacjenci zwracali się do niej i praktykantów per 'pani doktor'.

Pani doktor owszem miła, ale podejście do pacjenta przedmiotowe. Całą robotę (z wyjątkiem mocowania zamków) odwalają za nią praktykanci. Już nie pierwszy raz przez ich nieudolność musiałam wracać po kilku dniach do poprawki. Chyba nie tego sie oczekuje płacąc tyle za wizytę?

Bardzo miła, kompetentna z super podejściem do pacjenta, po prostu LEKARZ jakich mało!!!!!

Bardzo miła, uśmiechnięta ale przede wszystkim kompetentna POLECAM!!!!!!!!!!!

Bardzo miła, uśmiechnięta ale przede wszystkim kompetentna
POLECAM!!!!!!!!!!!