lekarz Joanna Wrońska

Laryngolog

Wizyta u niej to strata czasu. Operowała mi krzywą przegrode i po zabiegu mam smae komplikacje. Nie polecam. Dorze że nie jest juz ordynatorem tylko czemu tak długo była.?

Bardzo polecam- byłam z dzieckiem. Pani doktor bardzo miła, dobry kontakt z dzieckiem. Przeanalizowała całą historię choroby

bardzo życzliwa osoba i dobry specjalista.

bardzo życzliwa osoba i dobry specjalista.

Jestem zachwycona osobą Pani Doktor, podejsćiem do zwykłych ludzi, polecam wszystkim, moja córeczka którą leczy też bardzo ją lubi.

Super specjalistka. Leczyła mnie dwukrotnie byłem również leczony na oddziale w szpitalu kompetentna, fachowa pomoc i bardzo życzliwa kobieta. Polecam. W moim przypadku wszystkie decyzje jakie podejmowała były trafione w 10:)

Wspaniała Pani Doktor. 100% profesjonalizmu. Najlepszy Laryngolog na Podkarpaciu. Dzięki wczesnej diagnozie i operacji przeprowadzonej przez Panią Doktor mogę słyszeć. Serdecznie polecam wszystkim.

Wspaniała Pani Doktor. 100% profesjonalizmu.
Najlepszy Laryngolog na Podkarpaciu.

jestem bardzo zadowolony,że trafiłem do tak dobrego specjalisty

jestem bardzo zadowolony,że trafiłem do tak dobrego specjalisty

Najlepszy laryngolog w Krośnie, polecam.

Najlepszy laryngolog w Krośnie, polecam.

Bardzo rzadko spotyka się tak miłego i oddanego pacjentom lekarza- specjalistę.Polecam Panią Doktor wszystkim swoim znajomym.

Polecam tą panią. Jest osobą bardzo kompetentną i miłą co rzadkie w naszych czasach. W paru przypadkach efekty zaordynowanego leczenia były skuteczne.