lekarz Joanna Wybrańska- Konefka

2,5

Bezczelna, arogancka, brak szacunku dla pacjenta, podczas wizyty cały nie może się powstrzymać, żeby nie wyrażac uszczypliwych uwag. Pierwszy raz usłyszałam jak żyje od lekarza, ze szkoda czasu na wypisywanie recepty na okulary, podczas wizyty i że mam wybierać co chcę: badania czy okulary! Ja potrzebuje nowych okularów i oczy tez chciałam mieć zbadane. Nie uzyskałam u niej żadnej pomocy, podniosła mi tylko ciśnienie. Szczerze nie polecam.

Arogancka, bezczelna, brak empatii do pacjenta. Lekceważące podejście do swojej pracy. Wiedza na poziomie zero. Nie polecam. Przychodnia Gdańsk Stogi.

Nie polecam tej lekarki. Nie uprzejma. Nie można nic powiedzieć bo robi durne miny ogólny brak szacunku dla pacjenta

Dramat. Moja mama, starsza, schorowana osoba poszła do tej pani na wizytę sama. Nie mogę sobie tego wybaczyć, aczkolwiek skąd mogłam wiedzieć, że na taką podłą lekarkę trafi. Potraktowała mamę obcesowo (dosłownie jak gów...), kpiła jak mama czegoś nie dosłyszała, drwiła, pokazywała swoją wątpliwą wyższość. Mam stwierdziła, że jak żyje na tak wredną doktor nie trafiła. Ciekawe jak ta pani traktuje swoich bliskich? Z czego wynika to jej wredoctwo?! czy nie potrafi sie pogodzić z przemijaniem, starzeniem? pewnie ma jakieś poważne kompleksy i wyżywa się na pacjentach! Dziwie się, ze jeszcze w tej przychodni na Stogach pracuje, ja bym w mojej firmie nie chciała mieć takiego pracownika. Jezeli mogę w jakiś sposób pomóc tym wpisem to proszę nie pozwólcie starszym osobom chodzić do tej osoby samym.

Okropna Pani doktor. Agresywna,bezczelna. Omijać szerokim łukiem!!!!!!!! Zero zainteresowania. Tylko na mnie nawrzeszczala,że jej czas zajmuję.

Byłem dzisiaj u pani doktor na Stogach i mega kompleksowa wizyta! nie wiem skąd takie słabe opinie. Pozdrawiam serdecznie.

Wyjątkowo arogancka osoba . W przychodni na Stogach poza kolejnością przyjmuje ,,znajomków" chyba prywatnie! W ogóle nie zainteresowana zdrowiem pacjenta. Dobór okularów graniczy z cudem! Opowieści o Pani Doktor krążą już w sslonach optycznych jak traktuje pacjentów. Może są i jacyś zadowoleni - choć przyznam że mało to prawdopodobne skoro tak mnie potraktowała i pewnie do innych jest podobne podejście. NIE POLECAM! lepiej gdzieś dojechać i nie mieć tych nerwów.

Przeżyłem 86 lat, ale z tak aroganckim podejściem lekarza do pacjenta nie spotkałem się nigdy. Szukam nowego lekarza - tu więcej nie wrócę.

Omijać z daleka!!. Agresywna i nadpobudliwa. Nie polecam ani na konsultację a tym bardziej do leczenia przewlekłego. Czeka na wyraźne symptomy czyli podejmuje decyzje dopiero gdy już zaistnieją nieodwracalne zmiany. Nie powoływać się na innego lekarza wtedy od razu kończy rozmowę. "Najmądrzejsza" i "nieomylna".

Lekarz bez powołania, odmówił wykonania posiewu bez dokonania wywiadu z pacjentem. Pani Doktor powiedziała, ale twierdziła, że Pacjent nie stworzył warunków do rozmowy oraz że nie będzie wykonywała rozkazów pacjenta. Pani Doktor była nie miła, nie profesjonalna, nie wyrażająca zaangażowania. Nie polecam.